Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Devil May Cry 4 - okiem Spaykiego

43 postów w tym temacie

Lucas the Great

Mamy dla Was recenzję czwartej odsłony serii, która wyniosła konsolowe slashery na nowy poziom. Devil May Cry 4 może nie zaskakuje wieloma nowatorskimi rozwiązaniami, może twórcy nieco poszli na łatwiznę, ale - do diabła - jak rewelacyjnie w to się gra!

Przeczytaj cały tekst "Devil May Cry 4 - okiem Spaykiego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 17:18, JaN-J napisał:

Na 1-szej stronie, czy aby nie jest dziel i rządź, a nie rządź i dziel


Eee, a dlaczego? Nie łapię :]

Co do tekstu - proszę o wyrozumiałość, to moja pierwsza recenzja od dłuższego czasu, chociaż może pióro jakoś przesadnie nie zaschło, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się w DMC 4 wczoraj około 7 godzin na ps3. Gra naprawdę wciąga, ale fakt faktem - jest zauważalnie łatwiejsza od poprzednich odsłon (czyt. ja, konsolowy nOOb ginąłem niezwykle rzadko, a jeśli już, to w starciu z bossem. W Dmc 3 znacznie częściej podziwiałem podłogę z bliska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie miałą gigantyczne wymagania sprzętowe, (szybkie tempo akcji i dobra oprawa wizualna) więc raczej nie zagram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo spodobał mi się teks ale nie mogę uwierzyć że dopiero tak późno wychodzi wersja PC ehh ta polityka twórców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić Devil May Cry to nadal bardzo dobra gra i zgadzam sie z autorem tekstu, coop (najlepiej sieciowy) by się przydał! Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorba gram w to teraz... i kurde domyślne sterowanie jest do bani! Podnoszę gościa B i trzymam jako tarczę... i teraz niech mi ktoś powie jak mam nacisnąć którykolwiek inny przycisk ataku?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 10:24, J.a.k napisał:

Dorba gram w to teraz... i kurde domyślne sterowanie jest do bani! Podnoszę gościa B
i trzymam jako tarczę... i teraz niech mi ktoś powie jak mam nacisnąć którykolwiek inny
przycisk ataku?!


Trzymasz jako tarczę? :)

Devil Bringerem po prostu przyciągasz do siebie przeciwnika i następnie albo nim rzucasz (raz jeszcze "B"), albo siekasz mieczem lub pakujesz w niego zawartość magazynków. Ot i filozofia cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować