Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwa miliony sprzedanych GeForce'ów 8800 GT

48 postów w tym temacie

Nie jestem pewien czy to dobrze (oczywiście pomijając interes Nvidii, która oczywiście zaprzeczyłaby mojej opinii), ale tak naprawdę... po co komu aż tak wyśrubowana karta ? Wbrew pozorom wciąż nie ma zbyt wielu gier które by w pełni wykorzystywały te cudeńka, wciąż na kartach z serii choćby 7 można bez nerwów pograć w prawie wszystko (posa Crysisami i innymi Wiedźminami, dobra wiem to było wredne :P). Martwi mnie to że sporo osób kupuje karty z wyższych segmentów... po to żeby mieć się czym pochwalić, nawet ich nie wykorzystując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, mam nadzieję niedługo się w takie coś zaopatrzyć. ;> Czekam tylko do premier 9xxx, cena może jeszcze trochę spadnie. ;)
Swoją drogą, ciekawe, czy karty z nowej serii przebiją 8800 pod względem ilości sprzedanych sztuk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 18:41, Fagno napisał:

Nie jestem pewien czy to dobrze (oczywiście pomijając interes Nvidii, która oczywiście
zaprzeczyłaby mojej opinii), ale tak naprawdę... po co komu aż tak wyśrubowana karta
? Wbrew pozorom wciąż nie ma zbyt wielu gier które by w pełni wykorzystywały te cudeńka,
wciąż na kartach z serii choćby 7 można bez nerwów pograć w prawie wszystko (posa Crysisami
i innymi Wiedźminami, dobra wiem to było wredne :P). Martwi mnie to że sporo osób kupuje
karty z wyższych segmentów... po to żeby mieć się czym pochwalić, nawet ich nie wykorzystując.


Nie zgadzam się z Twoją opinią - tak się składa że jestem posiadaczem 8800 GT (512 MB, Asus). Może i na dzień dzisiejszy nie wykorzystuje w 100% tej karty, ale komputer kupuje z myślą o przyszłości :-). Dlatego uważam że lepiej jest zapłacić wiecej za komputer i wymienic go co 3-4 lata niż kupic tańszy i wymienic go po roku, bo nie jesteś w stanie odpalić żadnej gry na niskich / średnich detalach.

No i tak szczerze powiedziawszy, to "szpanem" jest kupowanie geforce''a 9xxx w dniu premiery, a nie 8800GT rok po [premierze] :P

pozdrawiam - gogowitczak ;)

P.S. Ja gram w crysis''a i inne wiedźminy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wśród tych 2kk jest i mój Palit GF8800 1024 ;) Jestem w pełni zadowolony z relacji cena/jakość jeśli chodzi o tę kartę graficzną ;) Wiedźmin na 1650x1050 z wszystkimi bajerami włączonymi śmiga aż miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Calkiem niezle 2mln kart. Ja tam mam GeForce 8600 GT Zotac i jakoś narazie starcza (wykożystuje go w 100%) gram w Crysisa na high i inne Wiedzmino podobne. Wontpie że do premiery Crysis 2 (pomijając Far Cry 2) będe musiał ją wymieniac na lepszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Nvidii za udany produkt :) Poza tym - czy ja dobrze widę? Mój Geforce 8600GT będzie działał jak karta fizyki? Jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ATI tez się pchało do każdej gry ze swoim znaczkiem na początku uruchomienia gry to też tak by mieli ale nie chcieli tracić kasy na byle g.... tylko aby robić konkurencje dla jednego przeciwnika(ale ceny są z przyszłością)

Ferrari VS Lamborghini tak sobie porównuje

Ciekawe ile w Polsce kupili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...... Też jestem posiadaczem tej grafy i jestem zadowolony z ceny, wydajności i w ogóle...... :)
Ten model jest wybajerowany na maksa, na dodatek nVidii sprzedał się b.dobrze.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jędrek a seria 7? 7600GT czy 7900GS były dobre przecież. Ja i tak wolę ATI i aż nadto starczyłaby mi 3850, na pc nie ma gier bym się pchał w karty powyżej 600 zeta. Crysisa można obejrzeć, zaraz przywyknie się do grafiki, a wtedy liczy się już fabuła i rozgrywka a tu nie jest cudownie, a poza tą grą inne fpp zadowalają się wspomnianym 3850 - bioshock cod4 czy ut3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować