Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwa miliony sprzedanych GeForce'ów 8800 GT

48 postów w tym temacie

8800GT to na prawdę udana karta. Cena/wydajność stoi tu na naprawdę wysokim poziomie.

A pamiętam jeszcze, że miał być to 8700, który miał uzupełniać miejsce pomiędzy 8600, a 8800 :) A widać co z tego się porobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 20:05, jędrek10 napisał:

od czasów geforca 6600gt , geforce 8800gt jest chyba najbardziej udanym produktem nvidi


a nvidia jet udana naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko śmieje z frajerów którzy płacili za tą kartę 1000zł, a czasem i więcej. Dzisiaj kartę można dostać za 700-800zł... Zresztą ja po ostatnich wyczynach Nvidii i AMD/ATi przerzuciłem się na konsole i jest mi z tym dobrze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym wytykał błędy :) ale chyba powinno być napisane "W całym roku 2007 firma radziła sobie" zamiast "W całym roku 2007 forma radziła sobie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bravo Nvidia, ale w tym roku Ati może utrzeć nosa Nvidi, ale poczekamy , to dopiero początek roku. Osobiście mam ATI, i jestem zadowolony 9/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny tych modeli są teraz bardzo niskie, więc pewnie bym ją kupił gdyby... była dostępna pod agp :-( Nie zamierzam zmieniać kompa w najbliższym czasie, bo przesiadam się na konsole, a na obie rzeczy (zakup nowego blaszaka i xbox''a nie mam kasy :-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną z tych dwóch mln kart i nie dziwię się z takiego sukcesu. W końcu jest tania a jednocześnie bardzo wydajna.:) Jednak w tym roku będzie zażarta walka o klientów między ATI i Nvidią, a osobiście kibicuje temu pierwszemu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda karty są niezłe, "tanie" jak na swój poziom .Ja i tak icz nie kupię.
Kupuje kompa z jedną 3870 i płytą z 2xPci-e.Jak mi przestanie wystarczać to dokupie drugą kartę
i podkręce proca.Na core 2 duo ty nie problem.

Posiadacz p2,4 1Gb Ramu Radeon 9600 Xt 256 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nvidia potafi zrobić wodę z mózgu, puszczając wieść, że w momencie premiery o ograniczeniu pierwszej partii produkcji do 50 tys. sztuk a tu w krótkim okresie zdołali ponad 2mln wyprodukować, nieźle ściemniali; co do karty to OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przesiadłem się z 7600GT na 8800GT - różnica jest zarąbista - nie ma co ukrywać :)
Tak więc w tej sprzedaży jest i mój udział - 0,0001% ale zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie kupiłem GF 8800 GTS z 512 MB pamięci... Oczywiście firmowo podkręconą na 740 MHz na rdzeń i 1980MHz na pamięć... Wszystko śmiga aż miło :) I mam jeszcze Q6600... Crysis na High w 1280x1024 Średnio 45 FPS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować