Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Alert 3 - pierwsze szczegóły

36 postów w tym temacie

> Frakcja która nie przypomina niczego, co do tej pory widzieliście?

Wow, a chciałem powrotu frakcji mrówek! Swoją drogą, jeżeli chcą naprawdę oryginalnej frakcji to będą musieli się postarać... W końcu mieliśmy już szlachetnych Aliantów, typowo amerykańskie USA, terrorystów GLA, zjednoczone siły GDI, NODowskich radykałów, propagandowe Chiny, potężnych Sowietów, obcych, a nawet mrówki...

W sumie spodobałoby mi się coś na wzór technokratycznego społeczeństwa... Japonia byłaby niezłym pomysłem, w końcu było dość dużą potęgą w czasach II WŚ, która w świecie RA nigdy nie nastąpiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super Red Alert jest dla mnie jedyną strategią którą długie noce szpylałem i moim zdaniem ta gra mnie nie zawiedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iluminati? Masoni? Tajne stowarzyszenia? Megakorporacje? Baroni narkotykowi?

A może po prostu Chronosfera coś wymodzi, i będziemy walczyć z Wikingami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jejku... Moja gra. Mój ukochany C&C... Uwielbam całą tą serię, a RA2 było dla mnie idealne... Czekam z niecierpliwością, szykuje się naprawdę super produkcji ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 13:07, sstofik napisał:

Byle by tylko RA3 nie było tak uproszczone jak EE3 . bo wtedy była by to klapa na całego
;/


To zupelnie inne giery, gdzie tu ja porownywac z empire earth! C&C to rtsy pelna geba
A poza tym trudno wszystko ciagle porownywac do dune2 - RA2 byla kreskowkowa i ladniej jej bylo w tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 14:04, pobite gary napisał:

A poza tym trudno wszystko ciagle porownywac do dune2 - RA2 byla kreskowkowa i ladniej
jej bylo w tym...


Owszem, tyle że czołg w RA2 wyglądał jak czołg, a nie jak kulka z dwoma lufami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z RA2 to najbardziej pamiętam 3 rzeczy (oprócz postaci i broni specjalnych)

Czołgi, które zmieniały się w drzewa
Harriery
Prism Tower
Te ostatnie były świetne, kiedy stały obok siebie to jedna strzelała mocą tych wszystkich. Co do grafiki, to owszem, była bardziej przerysowana, ale dobrze jej z tym było. Mam tylko nadzieję, że zostaną prawdziwe filmiki z aktorami, tak jak C&C.

Co do grania na konsoli w strategie, bo ktoś ruszył ten temat - grałem w C&C na PSone i nie było źle - kwestia opanowania pada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 14:14, Ringno5 napisał:

> A poza tym trudno wszystko ciagle porownywac do dune2 - RA2 byla kreskowkowa i ladniej

> jej bylo w tym...

Owszem, tyle że czołg w RA2 wyglądał jak czołg, a nie jak kulka z dwoma lufami.


Do premiery jeszcze sporo czasu, wiec i cienie poprawia i setki innych rzeczy. Ale poki co mi grafa i wyglad jednostek sie naprawde spodobala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co martwi to że grafika trochę do bani ale mają dużo czasu więc zobaczymy, a co cieszy to to że jednostki (czołgi) zostały te same i na budynku jest ten fajny "ptaszek" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra na drodze w ewolucji do pierwszego MMORTS. Gatunek RTS od wielu lat zaczyna przypominać skamieniałe drzewo z nowymi lampkami na gałęziach.
Brakuje mi mikrozarządzania inteligencją jednostek, operowania grupami na poziomie również oddziałów, a nie jednostek, spójną linią frontu dla wielu graczy, zależną od ich osiągnięć, przebiegiem kariery gracza jako dowódcy (np. od szeregowca do generała) i paru innych pomysłów (takich jak zarządzanie logistyką swojej armii sensowniejszą niż tylko budowa bazy), których nikt ze strachu o ryzyko finansowe nie wprowadza do nowych RTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować