Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 sprzedaje się lepiej niż Xbox 360

59 postów w tym temacie

Zaitsev

Sony nabiera coraz większego rozpędu. Grudniowa sprzedaż PlayStation 3 dała powód do radości, jednak styczeń dał do jeszcze większej. PS3 w minionym miesiącu rozeszło się na całym świecie w większej liczbie egzemplarzy niż Xbox 360 i DS!

Przeczytaj cały tekst "PS3 sprzedaje się lepiej niż Xbox 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd te dane, przecież tygodniowa sprzedaż DSa jest większa niż, ta która dotyczy niby całego stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie będę się patrzył na żadne statystyki (no chyba, że awaryjności) przy kupnie konsoli (porządnie już się przymierzam do zakupu xbox''a). Moim zdaniem w chwili obecnej (mimo, że ceny PS3 i Xbox''a są już bardziej zbliżone niż kiedyś) bardziej opłaca mi się zakupić Xbox''a, ze względu np na to, że na dzień dzisiejszy wiele produkcji na tą konsolę są już w bardziej przystępnej cenie (ceny wahają się od 100 do 220/230 zł , a na PS3 jak na razie wszystki produkcje widzę, że są po około 200zł). Wiem, że ceny gier na PS3 niedługą mogą zacząć iść w dół, ale na chwilę obecną taniej mi wychodzi Xbox.
P.S. To jest moja opinia, więc możecie się z nią nie zgadzać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 12:50, pobite gary napisał:

Po kiego licho kupowac PS3?
Cena wyzsza, jakosc i ilosc gier tez na minus...


Cena konsoli spadnie, ilość gier wzrośnie, a ich cena spadnie i będzie na pewno kiedyś się opłacała.
No nie wiem czy jakość gier na PS3 przemawia na minus.
Trzeba wziąść pod uwagę to, że PS3 pewnie dłużej utrzyma się na ''powierzchni'' niż Xbox (którego jestem większym zwolennikiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że do połowy roku PS3 jeszcze bardziej się rozkręci, i będzie na 1 miejscu sam mam zamiar kupić PS3 :) nawet dla samej gry GT5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to kupić PS3 żeby za 2 lata nie trzeba było wymieniać konsoli na nową. Gry na PS2 do tej pory się trzymają, co dobrze rokuje przy utrzymaniu się na rynku PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwią mnie wyniki skoro już coraz mniej ludzi chce kupić X360, na PS3 coraz więcej tytułów (podobno) to teraz ludzie rozważają zakup tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no całkiem nieźle jak dla PS3 choć mi wszystko jedno która konsola będzie lepiej sprzedawana bo wole handheldy to i tak ładnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować