Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świat Fallouta 3 mniejszy od uniwersum Obliviona

78 postów w tym temacie

Cóż, dla nie wróży to nic dobrego... Takie nic nie wnoszące do fabuły gry pustkowia (znane przecież z poprzedniej części TES: Morrowind) znakomicie budowałyby postapokaliptyczny klimat w trzeciej części Fallouta. A tak, do jakiej byś chatki nie wszedł, to nie wyjdziesz bez questa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noi dobrze. Po co biegac godzine aby wykonać jedną misje . Lepiej zeby bylo troche mniej , ale wiecej akcji i przyjemnosci z gry niz samego biegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech Bethesda zostawi tego fallouta... nie dosc ze skopana mechanika, jakies szybkie podrozowanie metrem to jeszcze okrojony swiat... Mogliby okazac choc odrobine szacunku do tytulu i go po prostu odlozyc... Nie sa zdolni zrobic Fallouta, co najwyzej Failouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gizmu? - kpic wasc raczysz, to ma byc Fallout nie hamburger. I jakos 2ka byla duza a sie czlek nei szwendal jak "smrodzik po majtusiach". Za to w Oblivionie / TES i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 15:34, darklordvader napisał:

Lepiej zeby bylo troche mniej
, ale wiecej akcji i przyjemnosci z gry niz samego biegania

Człowieku, grałeś w ogóle kiedyś w Fallouta? "Więcej akcji"... To jest cRPG a nie FPS.

A co do newsa, to ja i tak wiem że Bethseda zepsuje ten projekt. Oni nie umieją robić dobrych gier IMO. Morrowind to jak dla mnie jeden z najgorszych RPG, nuda, słaby świat, nienaturalne zachowanie NPC''ów (Oni nigdy nie śpią? Nie jedzą? O.o).
Za F3 powinni się wziąć lepsi programiści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huk tam, że mniejsza powierzchnia, skoro ma być lepiej zagospodarowana. Niech zrobią super RPG''a, w końcu na tym znają się najlepiej. Tylko litości, nie nazywajcie tego Fallout. Bo to jest obraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 15:50, NuGGet napisał:

Za F3 powinni się wziąć lepsi programiści...

Ja nie mam nic do zdolności programistycznych pracowników firmy B. Niemniej wolałbym by za robienie gry Fallout 3 wziął się ktoś, kto potrafi myśleć i ma w głowie mózg a nie siano. Do tej pory śni mi się po nocach "ręczna katapulta mini-pocisków nuklearnych" oraz picie wody z toalety, która od lat nie była sprzątana a kanalizacja nie była remontowana.
Pf. Wyluzujmy, postawmy krechę i nie kupujmy hamburgera. Lepiej pograć w rodzimego Wiedźmina, który godny jest literek cRPG, a jak na moje to nawet RPG, bo skupia się na fabule i decyzjach a nie strzelaniu to orków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż będzie to mniejszy świat niż w Oblivionie, to i tak według mnie będzie duży.

Każdy wie, jak ogromny świat jest w Oblivionie. Tak więc 50% - 80% to i tak będzie moim zdaniem dużo, tak więc nie ma się czego obawiać. Pozostaje nam tylko czekać na Fallouta 3, kontynuacje bestsellerowej sagi, który zapowiada się wręcz wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze jednak Interplay upadlo, bysmy mieli naprawde swietna kontynuacje, a tak to mozna bylo sie tego spodziewac. Juz wyobrazam sobie te malutkie polacie terenu zatloczone niczym central park (jak to pasuje do klimatu postapokaliptycznego..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20h + 20h = 40h pamietajac o tym ze to troche naciagniete czyli zeby przejsc gre w 100% bedzie potrzeba okolo 30h :/ nie zbyt duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, co z tego że mniejszy. Obek teoretycznie był wielki, ale nic w tym świecie ciekawego robić nie można było. Mam nadzieję, że nie zrujnują marki Fallout, bo tego im bym nie wybaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, o tym, ze FO3 bedzie mialo obszar mniejszy od obli wiadomo juz w zasadzie od dawna, czemu dopiero teraz o tym mowa?
No i jestem zdziwiony- nie ma jeszcze postow, zeby nie oceniac, bo nic nie wiemy? Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie będzie takich pustkowi jak w TES 3 albo Oblivionie, o takich tylko do zwiedzania, na których nic się nie dzieje."Zajmuje od 50 do 80% powierzchni" - 50% to połowa a 80% to już prawie całość nie zbyt duża ta różnica??
To ile otrzymamy połowę czy tylko trochę mniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować