Zaloguj się, aby obserwować  
artur13

LUDZIE TO TYLKO KUR** GRA!! (worldofwarcraft)

24 postów w tym temacie

LUDZIE WIEM ZE TO FAJNA GRA, JEST SPOX UZALEZNIA ALE ZEBY PRZEZ NIA GINAC UMIERAC CO TU SIE DZIEJE!!! TO EJST POJE*** I NIENORMALNE SA INNE LEPSZE SPRAWY JAK CHOCBY DYMANKO WIEC PODYMAJCIE TROCHE A NIE GRAJCIE ZA 120 ZL IDZIE 2 RAZY NA DZIWKE I MACIE FAJNEI I LEPIEJ CZYZ NIE? POMYSLCIE! POMYLCIE! JAK MI KTOS WKU*** PRZEZ TA GRE TO NIECH JA WYLONCZY I POMYSLI" KUR** CO JA ROBIE TO TLYKO GRA TO MA BYC ZABAWA A PO *** MI TEN LVL? CO MI TO DA JESC? CO ZE ZLOWIE RYBE W WOW OO TO NIE MUSZE DISZ JESC FAJNEI MAM ZAPS ZYWNOSIC NA CALY MIEIASC A PO MIEIASCU.... BY
pozdro artur, opolokie-nowa cerekiwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no powiedzial co wiedzial szczegolnie ten kawalek o zyciu i jedzeniu - tylko dziwka zapewne nie przeje tych piniedzy tylko przepije to inna roznica...pewnie mu konta zakosili i tyle.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 21:54, artur13 napisał:

TROCHE A NIE GRAJCIE ZA 120 ZL IDZIE 2 RAZY NA DZIWKE I MACIE FAJNEI I LEPIEJ CZYZ NIE?


Przy okazji zarażam się AIDS, chorobą weneryczną itp. itd.

Poza tym większość osób na tym forym jest nieletnich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od 16 roq życia mozesz sie ekhm....bzyczeć ;) a poza tym wg seks z kobieta lekkich obyczajow jak i taki dyskotekowy to całkowity bezsens i rownac to moze do rwnie bezsensownej masturbacji=>seks wg to jeden z elementow milosci a nie TYLKO zaspokajanie żadzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech.. Z jednej storuny koleś ma rację.. WoW to tylko gra. Nie warto marnować sobie życia dla zadnej gry,,Ale z drugiej strony - koleś ty masz chyba 13 lat (z nicka wnioskuję).. Jeśli mając 13 lat tak się wypowiadasz (przekleństwa, sexizm itp) to tylo mogę się za głowę złapać i za polską młodzież zapłakać :( Wszystko można powiedzieć spokojnie i zgodnie z zasadami netykiety - ty niestety tą złamałeś krzykiem, namawianiem do sexu (a jak ;P ) i przekleństwami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to byla przenosnia, a co do hiva to sa przerwatywa ze koljne 2 meisace gry :) nie zabrali mi konta bo sam gram na prv ale kupuje org:D i przynzma ze sie wyzylem bo sam gram zaaa duzo uwierzcie 10h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 22:11, artur13 napisał:

to byla przenosnia, a co do hiva to sa przerwatywa /.../

Owszem, są. Tylko nie całkiem skuteczne. Mogą zmniejszyć ryzyko, ale go nie eliminują. Jak Ci śpieszno do piachu, to Twoja sprawa, ale nie rozpowszechniaj mitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...napisał człowiek, który nie ma ani "dymanka", ani WoWa, który zresztą (na podstawie własnych domysłów, bo przecież artur13 w WoWa nie grał) jest ucieleśnieniem zła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 22:28, KrzysztofMarek napisał:

Owszem, są. Tylko nie całkiem skuteczne. Mogą zmniejszyć ryzyko, ale go nie eliminują (...)


tutaj będzie mały podtopic;) Wirus HIV ma średnicę 100nm. Mikropory w substancji z której tworzone są prezerwatywy są kilkanaście razy większe. W sumie to te zabezpieczenie wogóle nie chroni przed zarażeniem tym wirusem (przynajmniej tak mi wpajali na lekcji biologii) Im wcześniej to sobie uświadomicie tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie gier komercyjnych i nigdy nie bede w takie grał a Ci co płacą za swoją smierć to ich sprawa(nie mówie, że wszyscy umierają) Ludzie siedzicie cały dzień przed kompem i jeszcze za to płacicie 60 czy tam ile hajcu to tak jak kazać płacicić za telewizor producentowi i za kozystanie z niego. Lol a pozatym to tak uzależni, że się na nic nie ma czasu. Jak coś jejst niezrozumiałe to przepraszam, ale jestem w stanie w którym sam siebie nie rozumoem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 22:45, Lumbago napisał:

Ja nie lubie gier komercyjnych i nigdy nie bede w takie grał [...]

A jaka gra nie jest komercyjna? Każda jest nastawiona na zysk producenta. W WoWie skądś muszą być pieniądze na utrzymanie serwera, stąd opłaty za samo granie.

Dnia 06.01.2006 o 22:45, Lumbago napisał:

[...] to tak jak kazać płacicić za telewizor producentowi i za
kozystanie z niego.

Jeżeli dobrze się znam na sprawach telewizorowych, to płaci się abonament. Nie jest to kasa dla producenta telewizora, ale jednak płacisz za możliwość korzystania z niego.

Dnia 06.01.2006 o 22:45, Lumbago napisał:

Lol a pozatym to tak uzależni, że się na nic nie ma czasu. Jak coś jejst
niezrozumiałe to przepraszam, ale jestem w stanie w którym sam siebie nie rozumoem.

Zwykłe gry też mogą uzależnić, nie musi to być WoW, nie musi to być nawet gra sieciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 22:43, shinian napisał:

/.../ Wirus HIV ma średnicę 100nm. Mikropory w substancji z której tworzone
są prezerwatywy są kilkanaście razy większe. W sumie to te zabezpieczenie wogóle nie chroni
przed zarażeniem tym wirusem (przynajmniej tak mi wpajali na lekcji biologii) Im wcześniej
to sobie uświadomicie tym lepiej.

Ja to wiem. Tym niemniej jest to pewna mechaniczna przeszkoda, która w jakimś stopniu zmniejsza ryzyko ( nie powiem czy o 2%, czy może nawet o 10%, bo tego nie wiem). Zauważ, że nie napisałem, że chroni. Zmniejsza ryzyko. Powinienem był, dla ścisłości, napisać, że nieznacznie zmniejsza. Oczywiście reklama przemysłu gumowego wyolbrzymia ich znaczenie, w końcu chodzi o to, żeby na tym zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jesteś fanem WOWa, a ja jestem przeciwnikiem więc nigdy co do tej gry nie dojdziemy do porozumienia.


PS. Do kozystania z telewizora wystarzy antena którą wykupuje sie tylko raz.
PS2 Za starcrafa diablo worcrafta nie trzeba płacić a dbają o serwy
PS3 A jednak są gry które nie są nastawine na zysk lecz na zadowolenie graczy nie podam tytułu ale znam


Możesz sie ze mna nie zgadać ale to tylko moja opinja ja Twoja szanuje mam nadzieje ze ty moją też.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować