Zaloguj się, aby obserwować  
artur13

LUDZIE TO TYLKO KUR** GRA!! (worldofwarcraft)

24 postów w tym temacie

Źle mnie zrozumiałeś, nie miałem na myśli tego, że nie masz racji. Poprostu Twoją wypowiedź zamieściłem jako wstęp do mojej- nie widziałem sensu w przerdagowywaniu Twojej myśli;) Swoją drogą ciekawe dlaczego wobec firm produkujących tego rodzaju zabezpiecznia, podających niepełne informacje- nie są wyciągane żadne konsekwencje. Przecież jesteśmy w UE, unia konsumentów niby działa, a tu dalej takie Zonki odchodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 22:11, DemoBytom napisał:

Ech.. Z jednej storuny koleś ma rację.. WoW to tylko gra. Nie warto marnować sobie życia dla
zadnej gry,,Ale z drugiej strony - koleś ty masz chyba 13 lat (z nicka wnioskuję).. Jeśli mając
13 lat tak się wypowiadasz (przekleństwa, sexizm itp) to tylo mogę się za głowę złapać i za
polską młodzież zapłakać :( Wszystko można powiedzieć spokojnie i zgodnie z zasadami netykiety
- ty niestety tą złamałeś krzykiem, namawianiem do sexu (a jak ;P ) i przekleństwami...


13 lat lol dobre czlowieku dalem 13 bo inne byly zajte mam 22 lata i jest mi z tym dobrze mam piekna kobiete jest zje//* wiec nie musze ani dziwek ani nic wam tez to polecam ludzie poztaym GRALEM I GRAM W WOW niemow ze nie graelm ziomek a pozatym tak se napisalem topic a to juz na 1 stroanie wyroznienie GIT jeste SLAWNY hehe pozdro ziomale WOW rzadzi *(6 dni-33 lvl) GW to GOW*/ nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 22:58, Lumbago napisał:

Pewnie jesteś fanem WOWa, a ja jestem przeciwnikiem więc nigdy co do tej gry nie dojdziemy
do porozumienia.


Nie jestem fanem WoWa. Nie grałem, nie znam nikogo grającego. Gra mi po prostu nie przeszkadza, a nawet jakbym miał możliwość pogrania, to może bym i pograł. I rozumiem potrzebę wprowadzania abonamentu, choć można go różnymi sposobami unikać (GW).

Dnia 06.01.2006 o 22:58, Lumbago napisał:

PS. Do kozystania z telewizora wystarzy antena którą wykupuje sie tylko raz.


Być może, nie ja u mnie w domu zajmuję się sprawami opłat za takie różne rzeczy. Ale z tego co wiem, to do niektórych programów nie ma się dostępu (jakieś różne Canal +, HBO itp.) i trzeba za nie płacić. Czasami trza kupić jakiś dekoder, a mimo to, dalej trzeba płacić abonament.

Dnia 06.01.2006 o 22:58, Lumbago napisał:

PS2 Za starcrafa diablo worcrafta nie trzeba płacić a dbają o serwy

Jednak chyba "idea sieciowa" jest trochę inna. W WoWie serwery są nieustannie oblegane przez graczy i jedyna możliwość to gra przez sieć. Może nie cały abonament idzie na serwery, ale chyba się zgodzisz, że jednak utrzymanie serwera kosztuje. A w takim Starcrafcie to wydaje mi się, że jednak w danym momencie mniej osób gra i jest chyba możliwość grania poza Battlenetem (np w sieci lokalnej). Ale od razu zaznaczam, nie znam się na tym, nie grywam po sieci, więc może gadam jakieś herezje.

Dnia 06.01.2006 o 22:58, Lumbago napisał:

PS3 A jednak są gry które nie są nastawine na zysk lecz na zadowolenie graczy nie podam tytułu
ale znam

Ale jednak większość jest nastawiona na zysk. Nie znaczy, że zadowolenie klienta nie jest ważne. Ale jeżeli trzeba było zainwestować w produkcję gry, to czy chociaż nie powinna tego zwrócić?

Dnia 06.01.2006 o 22:58, Lumbago napisał:

Możesz sie ze mna nie zgadać ale to tylko moja opinja ja Twoja szanuje mam nadzieje ze ty
moją też.

Tak, szanuję Twoją opinię. I też tylko wyraziłem swoją, w odniesieniu do Twojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 23:03, artur13 napisał:

mam 22 lata


świetnie.
to może pomyśl z jakim słownictwem (niby wygwiazdkowanym ale w jakich ilościach!) i jakimi opiniami przyszedłeś na forum, gdzie jest pełno młodzieży.
temat zamykam, jest mnóstwo wątków o WoW i nie chcę, żeby był kontynuowany akurat taki, który zaczął się w ten sposób.

http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp

Co jest zabronione:
stosowanie słów uznawanych za niekulturalne we własnych wypowiedziach
łamanie obowiązującego prawa lub podstawowych norm i zasad obowiązujących w społeczeństwie
_________

poważne upomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować