Zaloguj się, aby obserwować  
Spayki

Newsletter community: pr0gram 01 - Kobiety a gry

79 postów w tym temacie

Spayki, a czy ten pr0gram jest rozsyłany ręcznie czy może automatycznie? W przypadku tego pierwszego zapewne mielibyście nieco roboty, ale nie wiem czy sprawdzanie poczty o 3.00 w nocy ma jakikolwiek sens... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 15:18, Kukowsky napisał:

Jestem ciekaw czy otrzymam tego newslettera przed premierą drugiego numeru. ;]


Ja też jeszcze nie dostałam. Myślałam, że jako jedyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że tak wiele osób nie dostało newslettera musi mieć jakiś powód. Jutro sprawdzimy co i jak :)

Kukowsky > Spokojnie, spokojnie, dostaniesz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie dostalam newslettera, a chcialabym je w przyszlosci otrzymywac ... bedzie taka mozliwosc? zdradzicie temat nastepnego newslettera??

temat ciekawy, zgadzam sie z kolezanka ze swiat gier komputerowych to swiat dziki i pelen tchorzliwych facecikow nie umiejacych przegrywac z kobietami. ;]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 11:05, chiXOr napisał:

ja nie dostalam newslettera, a chcialabym je w przyszlosci otrzymywac ... bedzie taka
mozliwosc?

Oczywiście. Najpierw jednak musisz wejść w "Moje Konto" i tam na samym dole strony zaznaczyć "Newsletter community gram.pl". Następny numer, t.j. nr 2, przyjdzie już na Twoją skrzynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 11:33, Igor FCBayern napisał:

> ja nie dostalam newslettera, a chcialabym je w przyszlosci otrzymywac ... bedzie
taka
> mozliwosc?
Oczywiście. Najpierw jednak musisz wejść w "Moje Konto" i tam na samym dole strony zaznaczyć
"Newsletter community gram.pl". Następny numer, t.j. nr 2, przyjdzie już na Twoją skrzynkę
:)


o, dzieki :] a te problemy, o ktorych piszecie (brak newslettera) czesto sie zdarzaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, cierpliwie czekałem do dzisiaj ale wciąż nie dotarł. Wszystkie opcje newsletterów w "Moim koncie" mam zaznaczone, numer zerowy dotarł do mnie bez przeszkód a tego ani widu ani słychu:(
Mam nadzieję że to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko?! Nawet minuty nie zajęło mi przeczytanie tego wszystkiego (pomijając "artykuł", bo wcześniej już go widziałem) :/. Słowem, nic ciekawego. Rzekłbym nawet więcej, pierwszy numer to totalna klapa. Rozumiem, że teraz pr0gram będzie pełnił rolę 4gramów, skoro CDP Insider stał się już tylko stertą reklam, hę? Jeżeli tak, to chociaż przywróćcie to, co najciekawsze, stamtąd. RozGRAMIeni obowiązkowo! Wybór i opis gramsajta, to co prawda, nowość, ale też bym chciał to w newsletterze znaleźć. Jako częściowy zapychacz dobre były też cytaty z grasza. A co nowego by tu upchnąć? Nad tym się jeszcze zastanowię, ale na pewno napomknę o tym w ankiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 14:45, gothicsheep napisał:

To wszystko?! Nawet minuty nie zajęło mi przeczytanie tego wszystkiego (pomijając "artykuł",
bo wcześniej już go widziałem) :/. Słowem, nic ciekawego. Rzekłbym nawet więcej, pierwszy
numer to totalna klapa. Rozumiem, że teraz pr0gram będzie pełnił rolę 4gramów, skoro
CDP Insider stał się już tylko stertą reklam, hę? Jeżeli tak, to chociaż przywróćcie
to, co najciekawsze, stamtąd. RozGRAMIeni obowiązkowo! Wybór i opis gramsajta, to co
prawda, nowość, ale też bym chciał to w newsletterze znaleźć. Jako częściowy zapychacz
dobre były też cytaty z grasza. A co nowego by tu upchnąć? Nad tym się jeszcze zastanowię,
ale na pewno napomknę o tym w ankiecie.


mozesz napisac gdzie ten artykul widziales juz wczesniej?
a poza tym to jest newsletter community wiec o czym maja go niby robic - jak sie tworzy gry komputerowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować