Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Wasz ulubiony sport! Czyli w co gracie lub co robicie :)

387 postów w tym temacie

Moze opiszemy w co lubimy grać lub co robić ja np: śmigama na desce i gram w kosza cale lato a zima to rużnie zalezy gdzie sie wcisnie fajnie by było ogólnie popisać o soportach i o bajerach jakieś new pilki deski itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój ulubiony sport w jaki lubię grać to piłka nożna, chociaż już nie grałem od września, bo nie mam kiedy i gdzie, a na mojej uczelni nie mam włefu :((( przez co bardzo cierpię :(((
lubię też czasem pograć w siatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwielbiam każdy rodzaj sportu (nawet szachy):P.Jednakze do mojich najbardziej ulubionych zaliczam :Piłke nożną , Koszykówke , Bieganie , Pływanie i dziedzina w której dopiero zaczynam stawiac pierwsze kroki Tennis ( nie tak latwo się w to gra jakby się mogło zdawać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od paru lat dzielnie walcze z zelastwem na silowni a w zime smigam sobie na snowboardzie :) Oprocz tego przez jakis czas trenowalam Muay Thi jednakze ze wzgledu na charakter mojej pracy musialam zrezygnowac z lbo z silki albo z MT wiec wygrala silka :P
Oprocz tego namietnie giercze w rozniaste gierki na kompie (ale to juz chyba nie sport hehe :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przede wszystkim żegluje. Już mam jedne regaty morskie (nie mówiąc o zwykłtych rejsach) za sobą i moge powiedzieć bez wachania, że to jest moja prawdziwa pasja. Poza tym to jakaś siłka, żeby być in good shape na łódce i jakiś czas temu zaczęte treningi Krav Magi, która traktuje sportowo i które musiałem chwilowo przerwać ze względu na natłok zajęć ale mam zamiar do nich wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja pływam, a latem dochodzi jeszcze piłka nożna. Super sprawa, z kumplami gramy aż się ciemno zrobi, czasem nawet do 10, po parę godzin, a potem na to zimne piwko. Coś pięknego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bawienie sie mieczem lub toporem w WoW:):):) lub plywanie a tak na serio to plywanie, plika nozna i kosz oraz siatkowka(jestem wszechstronnie uzdolniony) oczywiscie tez tenis i to niewiem jak sie pisze alejestme cienki sqous czy jak mu tma sklosz hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja latem i w ciągu roku szkolnego uwielbiam pogrywać w siatkę, zimą to staram się robić jak najczęstsze wypady na narty. To drugie wolę o wiele bardziej, bo jest na to tylko okreslony czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w szachy albo na kompie! No może ewentualnie chińczyk i warcaby albo jakiś eurobiznes:) Czyli muszę dbać o swoje życie, bo to bardzo ekstremalne wyzwania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2 jako mechanik/komandor lub grenadier :p - ale to tylko w dni odpoczynkowe :p bo normalnie to wspinaczka sportowa - tylko i wyłącznie ! Dotatkowo rower - ale tylko odpoczynkowo - wytrzymałosciowo dotleniający :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować