Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Wasz ulubiony sport! Czyli w co gracie lub co robicie :)

387 postów w tym temacie

To zależy z kim się gra. Mój ulubiony sport to piłka nożna, praktycznie codziennie gramy z kolegami po kilka godzin. Ale nie można zapominać płci pięknej. Z dziewczynami najlepiej gra się w kosza - jest to całkiem niezły sposób na podryw, oczywiście jeśli laski są niezłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam różne sporty, ale najbardziej przypadł mi to gustu badminton. ( Po prostu mi najlepiej wychodzi) Nie chcę sie chwalić, ale w tym sporcie jak i w innym mam dość wysokie osiągnięcia. Lubię także grać w piłkę nożną i siatkówkę (w to gram najczęściej tak żeby się zrelaksować). Pozdrawiam wszystkich fanow sportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój sport to klikanie na przyciski myszy i naciskanie wyznaczonych liter na klawiaturze które łączą sie w zdania i wyrazy ,i siedzenie przed sercem.w tym sporcie udziela sie bardzo dożo adrenaliny co chwilę albo jesteśmy w czasach gdzie domy było z słomy,albo gdzie nie ma ziemi a luzie mieszkają na marsie.trzeba mieć mocny łeb aby co chwilę przeskakiwać z jednego świata do drugiego.najgorzej jest jak zepsuje się nasze wieczne żyjące szybkim tempem serce.jak sie zepsuje zaczynamy panikować i szukać pomocy u kolegów,i ludzi którzy znają sie na takich sercach jak nasz Komputer.pozdrawiam i zachęcam do uprawiania tak ekstremalnego sportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pływam. ostatnio na zawodach pobiłem swój rekord o 5 sekund :) 50 m kraulem w 38,11 sekundy. nie jest źle, ale mogło być lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka (streetball) oraz bieganie :) Lubię również różnorakie sporty ekstremalne ale nie zawsze mam okazję by się wykazać - więc raczej bardziej jestem obserwatorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować