Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Wasz ulubiony sport! Czyli w co gracie lub co robicie :)

387 postów w tym temacie

Ja to ewidentnie na pierwszym miejscu stawiam koszykowke poniewaz trenuje juz od 9 lat obecnie nawet gram w 3 lidze . Pozniej jest siatkowka bo majac 196 cm wzrostu latwo sie gra na bloku no i w ataku tez nie najgorzej :P :D Pilki noznej nie lubie bo mam krzywe nogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wybieram siatkówkę i piłkę nożną. Te sporty są na równi mimo że ostatnio to w siatkę gram częściej ( 3 dni w tygodniu). W nogę grało się częściej z 2 lata temu. Ale to już nie ten wiek i troszkę brak chęci no i też nie ma z kim grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponad wszystko piłka nożna,głównie z względu na piłkarskich członków rodiny,mój kuzyn pojechał z drużyną zliceum na mistrzostwa szkolne(czy jakoś tak) do Anglii gdzie zajeli 3 miejsce.Moim ulubionym klubem jest Celtic Glaslow,moim ulubinym piłkarzem był Żuraw,ale jak sie dowiedziałem,że przechodzi do Los Angeles Galaxy to jakoś przestałem być jego fanem... Jakby co to EURO 2008 wygramy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna - kocham. Gdybym miał wybierać: grę w nogę, z dużą paką, nawet na boisku V ligowego klubu, czy grę na kompie, który pociągnie G3 bez ścinki, i tak bym wybrał nogę. Piłka nozna rox :D

Lubię pograć w ręczną(ale tylko na budzie!), i jak wiele osób - w ping-ponga ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubię sobie pograć w nożną ale w szkole i w siatke też w szkole jak jest baaasrdzo małó osób, ale trenuję sobie tennisa ziemnego tzn teraz zimą nie bo nie chce mi się ale wiosna znowu zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktywnie:
Piłka nożna > tenis stołowy > pool.
Piłka nożna: lubię grać w piłkę, nawet umiem, poza tym łatwo znaleźć kolegów do gry- w przypadku takiego na przykład tenisa ziemnego byłoby trudno ;)
Tenis stołowy: dynamiczny sport, też łatwo znaleźć oponenta (przynajmniej w moich kręgach)
Pool: jak wyżej, tylko mniej dynamicznie xD

Pasywnie:
Piłka nożna > snooker > tenis stołowy > Formuła 1.
Piłka nożna: jw.
Snooker: ci ludzie chyba "tyłkiem" kija potrafiliby trafiać do łuz...
Tenis stołowy: lubię popatrzeć na grę takiego Bolla ;)
F1: kolejny szybki sport, no i mamy tam rodaka ;)

To tyle.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to co ja lubię robić poza graniem na kompie to grać w piłkę nożną (jestem fanem i kibicem Legii Warszawa), pin - ponga, siatkówkę i pływać stylem dowolnym. A jeśli chodzi o to w co gram na komputerze ze sportu to raczej w fifa 06, 07, 08 i nawet trochę w NBA i w NHL (ale to czasami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 14:56, baraborek napisał:

1.) Cybersport :)
2.) Jazda konna
3.) Łucznictwo
4.) Wioślarstwo


Bardzo Ciekawe sporty , rzadko pokazywane w telewizji , miło że ktoś się nimi interesuje :)
1. Piłka Nożna
2. Rugby
2.Siatkówka
3. Baseball

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 21:58, Inki napisał:

Baseball ! Ha ! Nikt z was pewnie w to nie gra :P

HA! I tu się mylisz! Gram w baseball. Mam kij (do baseball''a) ale nie mam piłeczki (gramy z kolegami piłką do tenisa) Nie gram w zadnym klubie , tylko z kolegami , na stadionie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować