Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Wasz ulubiony sport! Czyli w co gracie lub co robicie :)

387 postów w tym temacie

moja ulubione sporty:
1. Piłka nożna- bramkarz (w ogóle wszystkie pozycje :D, nożna THE BEST!)
2. Siatkówka
3. Piłka ręczna- wiecie, że jest to gra wymyślona przez Polaków? :D Pierwotna nazwa to Szczypiorniak, dlatego piłkarzów ręcznych nazywa się szczypiorniści :D
4. Koszykówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekkoatletyka, konkretnie bieganie. preferuję średnie dystanse 800m lub 1500m. Mam już kilka mniejszych osiągnieć i walczę dalej. Dziś za jakąś godzinę wyjeżdżam na obóz do Spały :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie fascynuje piłka nożna .Sam sport sam w sobie to nie wszystko , cały rynek transferowy ,statystyki,prognozy a także wszelkie rozgrywki i ligi .Nie ma drugiej tak rozbudowanej i popularnej dyscypliny sportu ,wzbudzającej jednocześnie takie emocje na całym świecie .
Piłka to moje życie , od wielu lat .Niejeden już sezon za mną i mam nadzieję że niejeden przede mną .Praktycznie większość lig jest pod moją lupą ,wiadomo także że nasza najbardziej .Nie mam jednej czy dwóch drużyn którym kibicuję bo uwielbiam dobrą piłkę ,ta drużyna która gra pięknie zdobywa moje uznanie . Może jedynie nasza reprezentacja ma cichy plus ,bo wiadomo że w meczach zawsze kibicuję właśnie im .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym sportem jest piłka nożna (a jak by inaczej), lecz koszykówką też się interesuję, ale bardziej w telewizji(sam nie gram).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka, trochę piłka nożna ( bramkarz ), tenis stołowy ( w szkole na przerwach i u kolegi ) oraz kolarstwo i komp, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. intensywnie ćwiczę mięśnie palców (teraz na przykład :P), no i oczu :D
A tak na serio, to za bardzo intensywnych ćwiczeń wykonywać nie mogę, bo mam problemy z oczami (nie tylko ze wzrokiem.. z oczami- to co innego) więc nie wolno mi biegać, dźwigać itp.

Ale to mi nie przeszkadza, bo i tak nie lubię (wiem, to dziwne), a nawet nienawidzę piłki nożnej i innych "bieganych" dyscyplin. Lubię za to jeździć na nartach, łyżwach, no a jak mam okazję to gram w tenisa (ale to drogi sport.. więc nieczęsto)- tu co prawda teoretycznie też się trzeba nabiegać, no ale to co innego ;)

A oprócz tego to wiadomo, komputer, szachy i bilard (a co.. też sport :P) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować