Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Wasz ulubiony sport! Czyli w co gracie lub co robicie :)

387 postów w tym temacie

Uwielbiam grać w siatkówkę chociaż nie jestem w tym mistrzem (delikatnie mówiąc ^^'' ). No lae do bloku się nie nadaję... brakuje paru(nastu) centymetrów ^^ szczególnie, że na w-f gramy na damsko-męskiej siatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeglarstwo. Szkoda, że nie idzie tego robić na codzień :/ Jak na razie jeden długi rejs w wakacje musi mi wystarczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ćwiczę/uprawiam judo, gram w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę. Aha, tylko, żeby sobie ktoś nie pomyślał, że to przez ostatnie sukcesy naszych sportowców. Chociaż... Piłkę reczną też lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snooker. NIE uprawiam zawodowo, ale tak czy siak każdy bilard mnie fascynuje. Liczy się taktyka i cwaniactwo jak w większości gier, więc droga bliska od jednego do drugiego. Co nieco o snookerze na moim gramsajcie. Ferie + Welsh Open na Eurosporcie + gry = miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mehehe,trickuję na hulajnodze,jeżdżę trochę na snowboardzie (pożal się Boże nad tą deską :P),niedługo zabieram się za Le Parkour i butterfly kicks :D.Parę tricków z parkour na szczęście umiem (chociażby tic-taca) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio znienawidzilem pilke nozną i zaczołam grać w siatkowke. zawsze lubilem ten sport ale go dyskryminowalem , a teraz gram cały czas (i na mecze oczywiscie chodze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny:p moim ulubionemu sportem jest piłka nożna...choć przepadam również za siatkówką:)
...ale na pierwszym miejscu zawsze stoją - gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubięgrać w piłkę, co mi bardzo dobrze wychodzi, lubię też mini-hokej, koszykówkę i siatkówkę, ale nie wychodzi mi z nią najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię oczywiście piłek nożną . Koszykówkę też troszkę lubuję ale tylko jak gramy z dziewczynami xD.
Oprócz tego to ze sportów włażenie na drzewa i jazda z kolegami na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądać to lubie wszystko xD szczególnie siatkę, piłkę nożną, kosza, formułę 1 i... łyżwiarstwo figurowe. A czynnie to lubię grać w piłkę nożną, siatkę, jeździć na rowerze i biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować