Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Wasz ulubiony sport! Czyli w co gracie lub co robicie :)

387 postów w tym temacie

Ja najbardziej lubię grać w piłkę nożną i siatkówkę to są moje dwa ulubione dyscypliny sportowe a potem to piłka ręczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja lubię grać w piłkę nożną i ją oglądać (muszę się pochwalić ostatnio z klasą wygrałem turniej szkolny), w siatkówkę też jestem bardzo dobry i lubię ją oglądać, a po za tym jeszcze tak samo jest z piłką ręczną, no i jeszcze skoki narciarskie przed TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 09:52, Baluk25 napisał:

Ja uwielbiam grać w Squasha i w piłkę nożną


Ja jestem od dziecka zapalonym graczem w piłke nożną, to jest to co na swój sposób kocham i co mi się odwdzięcza :)

[przpraszam za moją wszechogarniającą ten temat głupotę ae mógłbyś mi wyjaśnić co to jest ten Squash?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Squash to jest taki sport że się wchodzi na mała sale (około 6x6 metrów) jest zamknięta i metr nad gruntem masz linie nad którą trzeba odbijać...i każdy gracz odbija na zmianei tak aż ktoś ,,schszani" i się tam normalnie serwuje tylko że wszystko musi się dziać nad tą linia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 10:23, Budo napisał:

/.../

Nie wiem czy zrozumiałeś jak Baluk wytłumaczył, to taki tenis tylko że o ścianę :)


Ach, to o to chodziło, bo z opisu Baluka rzeczywiście mało zrozumiałem...I widzę że o wiele mniejszą pileczką "pykają" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować