Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Wasz ulubiony sport! Czyli w co gracie lub co robicie :)

387 postów w tym temacie

Tak przejrzałem kilka stron wstecz i widzę, że większość to sporty z różnorakimi piłkami lubi (oglądać, bądź uprawiać). Kilka osób się do lekkiej atletyki przyznaje, pływania bądź nart. Jeszcze żużlu sie doczytałem i karate.

A ja oryginalny będę, bo zajmuję się kamieniami. Moim sportem uprawianym jest... curling. Tak właśnie curling, zwany często zamiataniem lodu, czy rzucaniem czajnikami. Do sportu napalił mnie jeden kolega (ogólnie fan Kanady) więc jak tylko sie nadarzyła okazja ruszyliśmy ze znajomymi na treningi. Teraz to już się zrobiło takie półprofesjonalne hobby, graliśmy w Mistrzostwach Polski, AMP''ach i można powiedzieć rozwijamy sie wraz z tym sportem w Polsce (Curling w Polsce jest obecny jakieś 5-6 lat, związek powstał z 3 lata temu).

Postanowiłem więc rozreklamować trochę ten sport wśród graczy komputerowych i zaczynam od tego tematu (a właściwie zacząłem od Gramsajta, ale mam tylko 1 stałego czytelnika :)). Zastanawiam się czy nie otworzyć o curlingu tematu, ale nie wiem jakie będzie na forum zainteresowanie.

O curlingu mogę jeszcze powiedzieć tyle że granie samemu, a oglądanie tego sportu w telewizji to zupełnie dwie różne rzeczy (w tym sporcie naprawdę można się zmęczyć).

Chętnych do poznania tej jakże wspaniałej dyscypliny sportu zapraszam na mój gramsajt (tu rozmowy o curlingu mogły by być uznane za spam). Zasady omówiłem w pierwszych wpisach, teraz skupiam się na relacjonowaniu imprez curlingowych w Polsce, ale chętnie wskażę kluby z Waszej okolicy, gdzie można popróbować swych sił, odpowiem na frapujące Was pytania i ogólnie będę starał się być usłużny :).

A poza curlingiem to lubię pobiegać, bądź na rowerze pojeździć. I będąc w dalszym ciągu oryginalnym dodam, że piłki nożnej to nie lubię, ani grać ani oglądać, znacznie lepiej czuję sie przy siatkówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uprawiam najwspanialszy sport na swiecie :P jakim jest WINDSURFING ;) Polecam kazdemu ten sport pomimo tego ze jest on w sumie dosc kosztowny, ale warto. Takiego poczucia wolnosci jakie daje smiganie na desce w slizgu nie daje prawie zaden sport ( kitesurfing daje ;)) Plywam juz 4 lata i prawdopodobnie bede juz plywal do konca zycia :P Naprawde polecam ten sport. jakby ktos mial jakies pytania dotyczace windsurfingu to moze smialo pisac na gg ktore jest podane na gramsajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim ulubionym sportem jest piłka nożna. Nie tyle, co granie (choć jest i tak super:D), ale ostatnio zająłem się freestylem. Świetna sprawa, teraz prawą nogą mogę robić naprawde świetne tricki:] Polecam każdemu, fajny sposób na odstresowanie się:) Oprócz tego czesto jakiś meczyk chętnie zagram, zaś oprócz piłki nożnej to siatkówka, koszykówka i pływanie. Karnet na basen wykupiony, więc często chodzę pływać:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam piłke nożną, gram w klubie, choc fakt, że to liga okręgowa, ale liczy sie przyjemność z grania a nie w jakim klubie sie gra. poza tym lubie siatkówke, ręczną, koszykówke, tenisa. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam piłkę nożną odkond miałem 5 lat ostatnio interesuję się siatkówką gram w nią nie tak często jak w piłkę nożną ale też mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam wielką chęć grania w kosza. Fajna gra :) W nogę gram już rzadziej... Ciągnie mnie też do snowboardu, ale jakoś nigdy nie miałem okazji pojeździć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować