Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Wasz ulubiony sport! Czyli w co gracie lub co robicie :)

387 postów w tym temacie

U mnie to wygląda tak:
Lubię:
1.biegi krótkodystansowe (sprint)
2.piłkę nożną
3.hokej
4.pływanie

Nienawidzę biegów długodystansowych (czyli dla mnie wszystkich powyżej 200m) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię:
1.Piłkę nożną
2.Jazdę na rowerze
3.Jazdę na nartach
4. Szachy (całkiem serio)

Najbardziej nie lubię biegania (jak dla mnie to strasznie nudne) i koszykówki (pewnie dlatego, że jestem za niski i w ogóle nie umiem w to grać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulubieny sport to czywiscie piłka nożna wczorasj z kolegami graliśmy w czasie deszczu i wybrudziliśmy sie jak małe świnki, ale i tak warto było. :D No i oczywiście 3 strzeliłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka wcale nie jest taka trudna :) Ja gram już non stop 2 lata i nawet dobrze mi idzie, a tricków uczyłem sie w domu :P czytając jak je robić w necie :P Tylko zę ja mam dobrze bo mam 190cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy facet ci to powie: nie ma to jak pograć w nogę. :D Piłka nożna to moja najukochańsza dziedzina sportu, zarówno jeśli chodzi o ogladanie w telewizji jak i czynne uprawianie. Rzecz jasna, nie gram w żadnym klubie czy inne takie, preferuję zwykłe "podwórkowe" kopanie. ;) Co ciekawe, przez całą trzecia klasę liceum, z powodu matury i innych takich ani razu nie zagrałem w nogę. o_O (na w-fie to tylko w siatkę). Akurat wczoraj spikneliśmy się z chłopakami i poganialiśmy trochę za futbolówką na szkolnym boisku. Powiem tak - zero kondycji, zero umiejętności, ale radocha nie do opisania. :D Pomimo tego, że po dziesięciu minutach biegania po boisku ciągnąłem język po trawie i oddychałem rękawami, zaliczyłem całkiem udanym meczyk - z paroma ładnymi rajdami bokami, tyloma samymi dośrodkowaniami, dwoma asystami i jedną bramką. Ech, piłka nożna to piłka nożna i nic tego nie przebije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham piłke nożną. Według mnie to najlepszy sport zespołowy na ziemi. Lubie również pograć w kosza czy w siate. Ogólnie mówiąc lubie sport. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zasmakowałem w capoeira. Spodobało mi się to, choć na razie nie chodzę na treningi z dwóch powodów:
1. mam zwolnienie z w-f do końca tego tygodnia, więc z treningów też,
2. trening jest raz w tygodniu i to akurat w środy o 16, kiedy kończę lekcje o 16.10 :/.
Ale staram się trenowac trochę w domu, na szczęście nic nie zapomniałem, a forma jeśli nie rośnie, to stoi na starym poziomie. A tak poza tym to grywało się kiedyś w kosza, w nożną gram od czasu do czasu, aczkolwiek nie przepadam za tym sportem, no i trochę jeżdżę wyczynowo na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować