Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poza firewallem: książki

10 postów w tym temacie

Lucas the Great

Nasz najstarszy dział "pozagrowy" nie doczekał się jeszcze takiej rewolucji, jak jego filmowy kuzyn... ale ta sytuacja ulegnie za jakiś czas zmianie. Póki co, tradycyjnie, proponujemy Wam zapoznanie się z dwoma recenzjami książek. JeRzy wziął na warsztat Wojnę Zombie i Księgę Rzeczy utraconych - zapraszamy do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Poza firewallem: książki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książka rzeczywiście wstrząsająca. To tak jakby jutro rano nastą piła inwazja... I muszę sie zgodzić z autorem książki, bo o ile wiele rzeczy w horrorach to wymysł to już tutaj książka opisuje fakty które w 98% zdarzyłyby się (nie tylko w przypadku inwazji zombie, choć ludzka inwencja w wymyślaniu katastrof jest nieograniczona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wojna Zombie"... tytuł całkiem nieźle przypominający takie filmy jak "Noc Żywych Trupów". Umarlaki powstają z grobu i takie tam. Ale z ciekawości - po co takie poradniki jeśli zombiaki w ogóle nie istnieją ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta górna ma przede wszystkim rewelacyjny tytuł ^^ Ale chyba nieadekwatnie komiczny w kontekście zawartości.
Dolnej nie kojarzę, ale troszkę autor chyba przefolgował z czytaniem raz po raz Cienia Wiatru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wojnę Zombie" przeczytałem dosłownie 15 min temu i jestem zachwycony :D Już dawno nie czytałem nic co by na tyle godzin wymazało by mnie dla świata . Wszystkich niezdecydowanych szczerze zachęcam bo zdecydowanie warto przeczytać "Wojnę Zombie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

książka naprawde warta przeczytania, mimo dość głupiego tytułu :D zero tandety, można wczuć sie w sytuacje bohaterów a momentami nawet wzruszyć zwycięstwem pojedynczych ludzi nad umarlakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować