Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z Warhammerem - dzień drugi

35 postów w tym temacie

Szkoda, że (na razie;) nikt nie pokusił się, aby przenieść ten system na ekran. Ten ponury, okrutny świat aż prosi się o film fantasy na miarę takich perełek jak LotR lub Conan the Barbarian (moje dwa ulubione filmy fantasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 20:23, Pawlo09 napisał:

Potem przeczytam tego nie można przegapić a co do gry to czekam na nią.

Dziwne... czekać na grę, która jest na rynku od ponad ćwierć wieku? Chyba, że na przesyłkę, jeśli się niedawno zamówiło... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia...

Battle jest najlepszą grą na świecie...
Od dziesięciu lat kolekcjonuję dwarfy...
armię odziedziczyłem po starszym bracie...

tylko w zeszłym roku wydałem ponad 2 tysiące złotych, na nowe figurki, farbki, dodatki, WD i masę innych rzeczy...

mam armię na 30 tys punktów, figurki z każdej edycji, akcesoria specjalne, makiety itd itp...

Tylko że jak będę już dużym poważnym chłopcem, to nadejdzie czas refleksji nad moim hobby...

I skończy się zawałem bo okaże się że masa małych dwarflingsow mogłaby być mieszkaniem lub samochodem...

Battle jest najfajniejszą grą na świecie, ale masa innych fajnych rzeczy wychodzi taniej=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde z checia pograłbym ale nie mam z kim ale może kupie jakieś figurki po to zeby je poskładać i pomalować

a tak wogóle to zastanwaiam sie jakim cudem jeszcze nie powstała żadna gra RPG na konsole czy kompy w świecie Warhammera przeciez to by był HIT!!! ale narazie moge o takiej grze pomażyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,ze popsuja ten swiat przez cukierkowaty warhammer online. Po beta testach mowie odrazu - nie widze przyszlosci dla tej gry. Radze wierzyc bo tak samo mowilem po betach Tabuli i sie sprawdzilo.Pozostaje jeszcze AOC miejmy nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tekst wporządku:)
Mi osobiście piąta edycja podobała się bardzie od obecnej szóstej która jest strasznie cukierkowa
a możę przyszły weekend z 40k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu GW niezbyt lubi się dzielić licencją. A jak już dadzą to oczekują hitu, który przynajmniej nie zbruka marki. Biorąc pod uwagę to, jakie obecnie "RPG" są na topie to szczerze wątpię, czy by naprawdę hit powstał. No może jakby go robiło BioWare albo Obsidian.

GW ma jeden problem - politykę wydawniczą. AB wydają za wolno, w efekcie armia potrafi albo "przespać" edycję, bo zanim dostanie nowy podręcznik to już zmiana zasad, albo załapie się gdzieś na koniec, czyli szybko się deaktualizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 20:58, Steel Dogg napisał:

a tak wogóle to zastanwaiam sie jakim cudem jeszcze nie powstała żadna gra RPG na konsole
czy kompy w świecie Warhammera przeciez to by był HIT!!! ale narazie moge o takiej grze
pomażyć


Czytałeś poprzednie komentarze?:>
Jak już to jest ta gra i wysil swój portfel aby ją zakupić;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 20:26, Lucas the Great napisał:

> Potem przeczytam tego nie można przegapić a co do gry to czekam na nią.
>
Dziwne... czekać na grę, która jest na rynku od ponad ćwierć wieku? Chyba, że na przesyłkę,
jeśli się niedawno zamówiło... ;)


mi chodzi o tego warhamera który ma wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak wypadało by sprecyzować. Którego który ma wyjść?
Mark of Chaos: Battle March?
Warhammer Online?
Dawn of War: Soulstorm?
Warhammer 40 000 MMO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie by coś na wzór Dark Heresy zrobili - gracze w służbie Inkwizycji. Ewentualnie jedni w Ordo a drudzy po stronie Chaotycznego Gangu Wujaszka Nurgle''a. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować