• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Bifur

Far Cry - problem z instalacją

Pytanie

Dzisiaj naszła mnie chęć zainstalowania Far Cry''a. Niestety pod koniec instalacji (dosłownie 99%) instalacja się zawiesza, i wyświetla się błąd (obrazek). To totalny bezsens... Z powodu głupiego poradnika nie mogę zainstalować gry. Jednak gdy patrzę na zawartość płyty widzę właśnie ten plik i mogę go odczytać. Mógłby mi ktoś powiedzieć i co tu chodzi? (Wszystko jest pokazane na załączonym obrazku)

20080217145240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dodatkowo opróżnij katalogi TEMP
Jeden znajduje się w katalogu "Windows", a drugi w "Documents and settings\TWOJPROFIL\Ustawienia lokalne*"

* - katalogu jest katalogiem ukrytym, więc poprzez Narzędzia => Opcje Folderów => Widok powinieneś włączyć opcję, aby były widoczne katalogi ukryte.

Ostatnim krokiem może być zmiana nazwy katalogu InstallShield na dowolną. Katalog ten znajduje się w "Program Files\Common Files"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.02.2008 o 14:53, Bifur napisał:

Dzisiaj naszła mnie chęć zainstalowania Far Cry''a. Niestety pod koniec instalacji (dosłownie
99%) instalacja się zawiesza, i wyświetla się błąd (obrazek). To totalny bezsens... Z
powodu głupiego poradnika nie mogę zainstalować gry. Jednak gdy patrzę na zawartość płyty
widzę właśnie ten plik i mogę go odczytać. Mógłby mi ktoś powiedzieć i co tu chodzi?
(Wszystko jest pokazane na załączonym obrazku)


A możesz przekopiowac ten plik ręcznie? Bo ja własnie tak miałem z simsami (omg, raz grałem ;P), przekopiowałem ręcznie, dałem ponów próbę, I ominęło ten plik bo widziało że jest skopiowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować