Zaloguj się, aby obserwować  
Gonzo14

Baldur''s Gate 1-temat ogólny

7 postów w tym temacie

Mamy temat o BG2, lecz o Bg1 mało kto tam mówi. Pamiętacie w ogóle jeszcze tę grę? Zainstalowałem ją wczoraj i dosłownie mnie wessała. Po kilku latach dalej potrafi świetnie bawić. Proponuję, by w tym temacie rozmawiać o swoich druzynach, cechach głównej postaci, przedmiotach, zadaniach, itp.
Ja już mam pierwsze pytanie :D: Gdzie mogę znaleźć pełną zbroję płytową+1. Te wszystkie z Akhega mam, ale tej jednej płytówki nigdy nie znalazłem, a wiem, że istnieje.
Napiszcie(jeśli pamiętacie) gdzie można ją znaleźć, u kogo kupić i czy trzeba miec Opowieść z Wybrzeża Mieczy, których do dziś nie kupiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 10:54, Gonzo14 napisał:

Mamy temat o BG2, lecz o Bg1 mało kto tam mówi. Pamiętacie w ogóle jeszcze tę grę?

Pamiętamy :P » http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=188&u=112

Dnia 07.01.2006 o 10:54, Gonzo14 napisał:

Gdzie mogę znaleźć pełną zbroję płytową+1.

Zdaje się, że u kowala Taeroma w Beregoście można kupić. A z pierwszych przeciwników pełną płytówkę nosi Taugosz Khosann, jeden z przywódców bandytów stacjonujący w ich obozie.

Dnia 07.01.2006 o 10:54, Gonzo14 napisał:

i czy trzeba miec Opowieść z Wybrzeża Mieczy, których do dziś nie kupiłem:)

Grasz bez dodatku? Stary, jazda do sklepu ;) nie ma już osobnego dodatku tylko razem z podstawką ale cena jest bardzo niska - tylko 19,99 zł, myślę, że warto tyle wydać na sam dodatek, który daje nowe przygody i zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazło mi tamtego tematu:D A kowal w Beregoście jej nie ma. Ma zwykłą pełną płytówkę, a jestem przekonany, że istnieje pełna płytówka +1. No trudno. A po dodatek chyba faktycznie się wybioręD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, że chodzi o +1. Taką zbroje znajdzie sie w późniejszym etapie gry, nie wiem czy nawet nie za poźno np. jedna pełna płytówka +1 jest tuż przed finałową walką ;) (jak dobrze pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W podstawowym BG + OzWM jest tylko jedna pełna płytowa +1 - mają ją Tamoko, którą można zabić trochę przed finałową walką (chyba przy Czarodziejskich Rozmaitościach). Natomiast taką samą premię do KP, jaką daje pełna płytówka +1, daje też zbroja płytowa +3 (jest złota), którą można znaleźć w Wieży Durlaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować