Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Auto Assault - wypróbuj grę w akcji!

95 postów w tym temacie

Ok, jako że zostało zniesione NDA:
The Auto Assault team is pleased to announce that our Non-Disclosure Agreement has now been lifted, giving beta community members an opportunity to publicly share their opinions about the game, not only through posts on our public message board and your favorite forums across the internet, but also with screenshots and player-made videos.
to wrzucę pare screenów z gry (te akurat nie moje i z trochę starszej wersji gry - inny interfejs) ale mechanika i sam wygląd gry aż tak bardzo się nie zmienił ;)

Pierwsze dwa sa najstarsze, mniej więcej wszystkie wrzucane w kolejności robienia. Ostatnie dwa to wygląd tworzenia postaci.

Do wyboru mamy 3 rasy - ludzie, mutanty i biomechy. Sterowanie klasyczne - wsad + sterowanie myszą wieżyczki strzelniczej. W silniku jest nowość jak na gry mmorpg - można rozwalać właściwie całe otoczenie. Można wjechać do miasteczka i je wyrównać z ziemią.

Z tego co wiem, to przesadziłem trochę z klientem ;) 6G owszem, na dysku, ale spakowany zajmuje chyba coś około 2.5G.

Miłego oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam CD-key
Dostalem przed chwila. Napisali ze ze wgledu ze duzo to zajmuje dali czas na sciagniecie bo jutro o godz. 19.00 startuja serwery
Zaczynam sciaganie clienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rpg''i czy podobne rzeczy mnie nigdy nie interesowaly, chocby taki wow, ktorego mialem ;/.
Jestem fanem samochodowek i mam pytanie:
-jakis abonament trzeba placic?
-to jest na zasadzie WoW'', czyli im wiecej wyrzniesz komputera/kolegow z drugiej strony, tym wiecej pkt do nastepnego levela?? (oby nie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 13:15, Skater_ napisał:

rpg''i czy podobne rzeczy mnie nigdy nie interesowaly, chocby taki wow, ktorego mialem ;/.
Jestem fanem samochodowek i mam pytanie:
-jakis abonament trzeba placic?

taki jak we wszystkich innych grach NCSoftu - pewnie zdrapka do kupienia w Gram.pl
lub kartą kredytową:
1-month €12.99 (€12.99/month)
3-month €34.99 (€11.66/month)
6-month €64.99 (€10.83/month)
(podaję powiedzmy że przypuszczalne ceny, porównując z inną grą)

Dnia 12.01.2006 o 13:15, Skater_ napisał:

-to jest na zasadzie WoW'', czyli im wiecej wyrzniesz komputera/kolegow z drugiej strony, tym
wiecej pkt do nastepnego levela?? (oby nie!)

tak mniej więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować