Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Auto Assault - wypróbuj grę w akcji!

95 postów w tym temacie

no i tez dostalem...Tylko pytanie jak sciagne tyle danych :D Oby mozna bylo przerywac sciaganie to sie uwine w do soboty moze. Ale po prostu rotfl. Na screenach tak btw yglada jakos podobnie do Lineage2(engine) ciekawe czy faktycznie to ten sam silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, klient pobrany. Do zobaczenia jutro o 19 na serwerach! Proponuje, aby kazdy z plejerów miał na koncu ksywki PL albo GRAM, zeby bylo wiadomo ze to nasza druzyna. A moze w ogole zastosowac manewr [GRAM]ksywka?
Jezeli by byla taka mozliwosc to czemu nie. Co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeee, i ja też dostałem! Mam wrażenie, że jednak dali więcej CD-Keyów niż tylko 1000:P!

I mam ten sam problem... tyle danych... Kurcze, ja chyba odstąpię/odsprzedam;) swój CD-Key...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 18:55, MonkOfWar napisał:

Jeee, i ja też dostałem! Mam wrażenie, że jednak dali więcej CD-Keyów niż tylko 1000:P!

I mam ten sam problem... tyle danych... Kurcze, ja chyba odstąpię/odsprzedam;) swój
CD-Key...



Rozdali ich 6000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe też dostałem CD-KEY :D

Ale głupio to zrobili ze można grać tylko w czwartek i soboty w wyznaczonych godzinach :|

I gierka zajumje jeszcze niecałe 3gb..... :D
I troche za późno rozdawali te CD-KEYe bo nie każdy ma łącze 8mb tak jak w anglii :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poprawka : i troche za późno rozdawali te CD-KEYe bo nie kazdy ma łącze 8mb tak jak w angli zeby sciągnąć gierke w niecałe 6godz :| także mogli rozdac te CD-KEYE np. wczoraj i na dziś byśmy je mieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 19:19, Jack Bauer napisał:

poprawka : i troche za późno rozdawali te CD-KEYe bo nie kazdy ma łącze 8mb tak jak w angli
zeby sciągnąć gierke w niecałe 6godz :| także mogli rozdac te CD-KEYE np. wczoraj i na dziś
byśmy je mieli :D


Ja mam lacze 1mb/s i bede mial je w 5 h. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 19:50, ProChaoS napisał:

PS jak zalozyc konto do tej gry? Dopiero jak "zupdejtuje" sie? Czy na jakiejs stronie?

www.plaync.com nie dostałeś informacji w mailu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 11:18, colin mcrae napisał:

Fajne zdjecie


Gralem w to tak od pazdziernika, klucz dostalem w lipcu ale cos mi uszedl uwadze e-mail.
Po duzym pachu w listopadzie chyba odpuscilem sobie sciaganie przez dial-up z domu po kilkunastu nieudanych probach. Przed patchem umiescili caly installer/client na ftp a teraz tylko maly patcherek a te gigabajty trzeba juz sciagac i od razu instalowac na kompa co mnie wkurza.
Podobno dodali elementy atmosferyczne, duzo wiecej ambient sounds, polepszyli balance, wyeliminowali bugi (wkurzalo mnie jak nie moglem jednego questa w Scrap Valley wziac co mial crafting point jako nagrode).
Ech jak ja bym sobie pogral w to teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to w końcu jak jest z tymi dniami ? w instalatorze pisze czwartek i sobota. W mailu pisało ze od jutro od 7:00 .Kurcze to wie ktoś dokładnie od której i od kiedy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować