Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja z konferencji firmy CD Projekt

114 postów w tym temacie

pepsi

[Uaktualniono 18.02 19:52 - materiał wideo] CD Projekt stał się posiadaczem pakietu większościowego firmy Metropolis Software, a pierwszym wspólnym projektem obu ekip będzie bardzo dobrze zapowiadający się FPS They. To najważniejsze, choć nie jedyne informacje, jakie przedstawiciele CD Projektu podali na dzisiejszej konferencji.

Przeczytaj cały tekst "Relacja z konferencji firmy CD Projekt" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W całej tej relacji nie znalazłem niczego co pasowałoby do tej super niespodzianki dla fanów o której tyle się mówiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no graulacje aż 51%, to chyba większość no nie ? ;P A i mam takie pytanie czy będzie można nabyć na gram.pl Assassin''s Creed z jakąś zniżką dla stałego klienta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 13:24, Matias33 napisał:

A i mam takie pytanie czy będzie
można nabyć na gram.pl Assassin''s Creed z jakąś zniżką dla stałego klienta ?

Nie bo AC wydaje Cenega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, reedycja Wiedźmina. Super. Kolejna okazja, żeby nabić w butelkę wszystkich tych, którzy wywalili kasę (i stracili nerwy) przy edycji kolekcjonerskiej. Teraz do edycji "rozszerzonej" dorzuci się wszystkie bonusy plus jeszcze trochę nowych, bo przecież liczy się kasa, nie klient.

Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 13:35, shinigami napisał:

Aha, czyli wychodzę na frajera bo kupiłem Wiedźmina w preorderze. Super wiadomość...

"Co ważne, wszystkie osoby, które już nabyły Wiedźmina, będą mogły bezpłatnie pobrać za pośrednictwem Internetu udostępnione dodatki ze stron firmy CD Projekt."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic o kontynuacji Wiedźmina??? Ani o dodatku?????Jestem bardzo zawiedziony:((((((((((((
Ja chcę Wiedźmina a nie jakieś They, tym bardziej że trailer tej drugiej gry jest bardzo... nieciekawy, delikatnie mówiąc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Nie powiem trochę się rozczarowałam, no nie wiem spodziewałam sie czegoś innego, a konkretnie wiadomości o ewentualnym dodatku. Na pewno ściagnę te udostępnione on-line dodatki - na szczęście w pracy mam szybki Internet, bo na domowym ściągałabym je kilka dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w sumie też się ten pomysł nie podoba. Taki zabieg powinien być zastosowany dla wersji kolekcjonerskiej - teraz ludzie poczują się oszukani bo niby wydali kasę na UNIKATOWĄ wersje kolekcjonerską Wiedźmina a teraz pojawia się coś jeszcze lepszego.

Już lepiej żeby ta "wersja rozszerzona" została wydana jako dodatek (ale pewnie mają za mało materiałów, żeby nazwać to pełnoprawnym rozszerzeniem), a dla osób które kupiły wydanie kolekcjonerskie został przygotowany jakiś upust z ceny - 20% - 30%.

Ale to tylko moje narzekanie i pewnie i tak panowie (i panie) z CDP zrobią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 13:40, SadraX napisał:

> Aha, czyli wychodzę na frajera bo kupiłem Wiedźmina w preorderze. Super wiadomość...

"Co ważne, wszystkie osoby, które już nabyły Wiedźmina, będą mogły bezpłatnie pobrać
za pośrednictwem Internetu udostępnione dodatki ze stron firmy CD Projekt."


A Ty co? Masz edycję rozszerzoną Gram.pl news czy jak? W tym newsie nie ma takiego stwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować