Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja z konferencji firmy CD Projekt

114 postów w tym temacie

Miła niespodzianka, nie ma co... Po kiego mi kupować grę jeszcze raz skoro ją już mam? Odnośnie tej edycji rozszerzonej to na gry-online.pl w newsie o tym podano także że mają wyjść dwa scenariusze do Wiedźmina. Pierwszy - "Cena Neutralności" ma poprzedzać historię jaka pojawiła się w grze, zaś druga "Efekt Uboczny" ma opowiadać o przygodach Jaskra :D Mam nadzieję, że posiadacze wersji podstawowych i kolekcjonerskim nie zostaną na lodzie i także będą mogli ściągnąć te rozszerzenia z sieci... A co do połączenia się z Metropolisem to jestem za, może wspólnie z CDP w końcu zrobią godną kontynuację Gorky 17 :)

EDIT: Widać będzie można ściągnąć te rozszerzenia, jak dla mnie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Mam nadzieję, że wpłynie to pozytywnie na tworzone gry.BTW:Ciągle liczne na medalion wiedźmiński (kiedy będzie w sklepie ??). BTW2: Nazwa, klimat i fabuła troche przypomina mi Prey''a. Ciekawe, czy twórcy chociaż troche wzorowali się na tej grze :D Ale w takim FPS''ie fabuła nie jest do szczęścia potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 13:40, SadraX napisał:

> Aha, czyli wychodzę na frajera bo kupiłem Wiedźmina w preorderze. Super wiadomość...

"Co ważne, wszystkie osoby, które już nabyły Wiedźmina, będą mogły bezpłatnie pobrać
za pośrednictwem Internetu udostępnione dodatki ze stron firmy CD Projekt."



To kamień spadł mi z serca bo już myślałem, że trzeba będzie kase wydawać na dodatek i inne bajerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 maja? Kurde, mam nadzieję że edytora będzie można pobrać wcześniej. To trochę długo. Mam nadzieję że dodatek też będzie dostępny dla posiadaczy wiedźmina...

edit... o siuuu to dobrze :D że jednak można wszystko za darmo pobrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj gratuluje zysku :) Może jakieś promocje na gry do X360 z tej okazji ]:-> To na następny rok życzę spolszczenia i dystrybuowania jak największej liczby tytułów na wyżej wspomnianego xboxa, no i podwojenia zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że ta "niespodzianka" to tylko niepotrzebna większości osób na forum edycja rozszerzona. Dobrze, że chociaż te dwa scenariusze będą dostępna do pobrania za darmo. Jednak liczyłem na coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 13:51, SadraX napisał:

Nie płacz, istnieją jeszcze serwisy inne niż gram.pl... http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=39534


Owszem, istnieją, ale coś takiego powinno być zamieszczone na stronie, która z CDP ma najwięcej wspólnego, czyli właśnie na gram.pl, a nie na GOLu.

Poza tym nie sądzę, by udostępnili utwory z tej płyty w necie, co oznacza, że osoby, które kupiły Wiedmaka wcześniej mogą albo wydać kasę ponownie, albo obejść się smaczkiem. No, jest też trzecie wyjście, ale ono jest be, i rozmawiać o nim nie będziemy. Tak czy siak, mamy do czynienia z czymś, czego powstydziliby się nawet spece od wyciągania kasy z Electronic Arts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to duże gratulacje. Nie myślałem, że tak dobrze wam pójdzie w minionym roku. No, ale nie to żebym w was nie wierzył. No i fanie się They zapowiada. Dobrze, że jutro wychodzi nowe CDA to sobie co nieco więcej poczytam.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli każdy posiadacz Wiedźmina będzie mógł ściągnać rozszerzenie za free, to również wycofuję się z tego co wcześniej mówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

b. czekam na ten edytor myślę że powstanie w "pi**u" modów tka jak to było z pierwszym neverwinterem oraz że no że ta rozszerzona a raczej rozszerzony Wiedźmin będzie taniutki i będzie sprzedawany oddzielnie bez wiedźmina znaczy sie podstawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie :/
Kupiłem Edycję Kolekcjonerską i nie dostanę płytki z muzyką... Jeśli nawet dostanę możliwość ściągnięcia utworów to co z tego? To jednak co innego niż dostać specjalną płytę, wytłoczoną itd.
Jeśli Ci, którzy kupią reedycję dostaną to co dostali ludzie kupując edycję kolekcjonerską, to powiedzcie mi, gdzie ta unikalność? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się informacja z ostatniego paragrafu :) W końcu ekonomista jestem i cieszę się, że mój przyszły pracodawca dobrze sobie radzi na biznesowym poletku ^_^

Ciekawie się robi na polskim rynku komputerowej rozrywki, konsolidacja panie! :] Jeszcze nam jakiś lokalny kolos wyrośnie i będzie poważnym graczem na światowej arenie. To by dopiero był powód do dumy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infernal z tego co pamiętam, zapowiadał się ładnie a wyszedł tak sobie.
Mam nadzieje, że dzięki tej fuzji, tego typu niespodzianki nie będą się powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta "Wersja Rozszerzona" to jaka będzie?

Trzeba będzie jeszcze raz kupować Wiedźmina.

Nie wiem o co chodzi ktoś wie?

Bo chodzi mi o tą opcję co mówią że ma gra lepiej chodzić, krótkie loady itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to właśnie CDP będzie wydawcą "They", imo jak na razie zapowiada się niesamowicie dobrze, ale przekonamy się w praniu. ;P

Co do rozszerzonego Wiedźmina to będzie to darmowe, czy tam doślą do posiadaczy EK Wiedźmina??? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować