Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja z konferencji firmy CD Projekt

114 postów w tym temacie

Jeszcze prze4jma Techland i będzie spoko. ;) Jeśli współpraca obu firm zaowocuje sukcesami, to Polska nie będzie już postrzegana jako kraj, w którym dobre gry pojawiają się raz na parę lat, i jakieś growe odludzie po środku Europy. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze zrobia tak jak z czarna edycja Dungeon Siege 2. Wtedy tym którzy kupili zwykłą edycję dosyłali poradnik z czarnej. Miło by było gdyby zrobili coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej cieszy, że CD-Projekt będzie miał udział w They. Po kapitalnym Wiedźminie, który był RPG-em zobaczymy jak im wyjdzie FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I poprawcie jeszcze to, bo głupio brzmi: "ogólna ilość sprzedanych egzemplarzy tytułów CD Projektu wynosi 3270 tys.". Tysiąc tysięcy? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że Metropolis obecnie nie należy raczej do ścisłej czołówki polskich developerów, ale mogliście wymienić też parę tytułów z ich "czasów świetności", gdy jako jedyni twórcy w Polsce oferowali produkty na światowym poziomie, wytrzymujące bez wysiłku porównanie z największymi hitami - zawsze by to wyglądał lepiej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten They to może być Coś - przez duże "C"! Coś jak Stalker w połączeniu z klimatem Hell Gate: London. Co do Wiedźmina to mam jedno pytanie: Ta nowa wersja będzie sprzedawana w formie dodatku czy pełnej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony. :/ Gdzie ta "niespodzianka"? Wiedźmin w nowym opakowaniu? I może jeszcze z dodatkami z EK albo (o zgrozo!) jeszcze bogatszy? Nie! Niech się nawet nie ważą! Sprzedawać dwa razy to samo? Nieźle... Generalnie nie padło nic ciekawego na tej konferencji. No, może to połączenie z Metropolis, chociaż mi to i tak wisi, bo nie gram w FPSy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thompson-> To jest, jak najbardziej, poprawny zapis. 3270 tys., czyli 3270 000, czyli trzy miliony dwieście siedemdziesiąt tysięcy.
Poprawia sie tylko błędy- tutaj żadnego nie ma.
Pzdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 14:30, Thompson napisał:

I poprawcie jeszcze to, bo głupio brzmi: "ogólna ilość sprzedanych egzemplarzy tytułów
CD Projektu wynosi 3270 tys.". Tysiąc tysięcy? ;P


Błędu to tam nie było, może faktycznie trochę niefortunnie. Poprawiono na miliony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP polskim EA... oby nie. Mam nadzieję, że ta współpraca przyniesie za sobą nowe tytuły... tylko błagam, niech They będzie ostatnim FPSem! Przynajmniej na pewien okres :P

I błagam, dajcie sobie spokój już z tym Wiedźminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się komuś narażę, ale parę rzeczy mnie najzwyklej w świecie rozbawiło:
1. "CD Projekt nigdy nie przedkłada zysku, wynikającego z kalkulacji finansowych nad realizacje pomysłów" - przecież CDP jest zwykłym (no dobra, nie aż tak bardzo zwykłym:) przedsiębiorstwem nastawionym na zysk ze sprzedaży w tym przypadku elektronicznej rozrywki. Pomysły pomysłami, ale gra musi się sprzedać, inaczej firmie grozi zapaść finansowa (przykładem jest tu znany z wielu świetnych cRPG Interplay albo studio Troika).
2. Wydanie skończonej wersji gry - zawierającej m.in patche (to trochę kuriozum) i edytor do gry, a więc coś, co powinno być już w chwili premiery reklamowane jako coś niebywale superowego. To mi na milę pachnie niezbyt wyszukanym chwytem marketingowym.
Żeby było jasne: ciesze się z wyników finansowych CDP i trzymam kciuki za jego plany. Jednak przysługuje mi prawo do krytyki tego, co mi się nie podoba.
PS. przydałoby się opublikowanie szczegółowych danych, jakie gry sprzedały się w jakiej ilości egzemplarzy (o ile nie jest to słodką tajemnicą CDP ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, he, a ja tam sie ciesze, ze Wiedzmina do tej pory nie kupilem (wczoraj go skonczylem, ale to na kopii kolegi, z ktorym mieszkam w Anglii). Kupie sobie ta rozszerzona wersje jak wroce do Polski (czyli gdzies w lipcu) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Żeby dostać ten edytor będę musiał znowu wydawać kasę, a do tego wyjdzie on dopiero w maju? :O Mam nadzieję, że coś przekręciłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kto posiada grę Wiedźmin to widział że na stronie głównej tytułu jest coś takiego jak "Rozszerzenia". Także zapewne ta nowa wersja będzie zawierać już takie rozszerzenie, a oprócz tego dodadzą patche i płytkę z muzyką. Krótko mówiąc chwyt aby Ci którzy jeszcze nie kupili zrobili to. Ci którzy posiadają już grę będą mogli ściągnąć rozszerzenie ze strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Rozszerzona...fajnie, tylko ciekawe jak się teraz czują ci, którzy kupili grę wcześniej. A takie rzeczy jak edytor to powinien być raczej darmowy dodatek niż pretekst do wydanie nowej edycji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej się cieszę z tych dodatkowych scenariuszy i edytora ( w wakacje go na pewno opanuję i odpowiednio wykorzystam ).

Abi Dalizm - Mam pytanko, czy mówiąc "kopii" miałeś na myśli oryginał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować