Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja z konferencji firmy CD Projekt

114 postów w tym temacie

Gorky bylo OK Infernal byl nawet bardzo OK. Z finansami i mozliwosciami dystrybucji CDP to moze nam wyrosnac calkiem niezle studio w kraju :] Czego i Wam panowie i nam graczom serdecznie zycze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy będzie Edycja Kolekcjonerska rozszerzonej edycji RPG-a Wiedźmin? Bo mało coś było awantur ostatnio i brakuje rekompensat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocis1524 --> Edytor to w zasadzie kompletne narzędzie deweloperskie - jak najbardziej będzie można nagrać samodzielnie i wrzucić do moda kwestie dialogowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:18, Moras1990 napisał:

Z chęcią pograłbym w jakieś porządne mody do Wiedźmina. Mam nadzieję, że zabiorą się
za nie świetni modderzy i w krótkim czasie stworzą coś ciekawego. Ja już zacieram rączki
:]


Obiecuję, że pierwsza partia modów będzie oferować bardzo fajną rozgrywkę - w końcu robią je ludzie, którzy tworzyli Wiedźmina. Działa u nas w tej chwili tzw. Live team, który na pewno z czasem dostarczy jeszcze nowe przygody (poza tymi, które zostaną dodane do Edycji Rozszerzonej)... Bedzie się działo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, w tym rozszerzeniu chciałbym poznać jakieś tereny, a sądząc z opisów znów będzie to Kaer Morhen i Wyzima. A ja bym chętnie zobaczył nowe tereny Brokilon, Novigrad i oczywiście starych dobrych bohaterów, których w Wiedźminie mi zabrakło...Yennefer, Yarpen i zmartwychwstała ekipa Geralta :P...Ale wiecie, to tylko marzy mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 12:01, Emillo2 napisał:

nie powiedzieli: Wiedźmin na konsole staje się faktem?
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=39553


Nie powiedzieli bo ta informacja to przesadzona plotka:) Jak powstanie plan porta na konsole to poinformujemy o tym oficjalnie na stronie www.thewitcher.com. Faktem jest że sprawdzamy w tej chwili możliwości konsol i zbieramy różne pomysły, ale nic nie jest potwierdzone. Informacja jest mocno przesadzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:07, DziaduRED napisał:

> nie powiedzieli: Wiedźmin na konsole staje się faktem?
> http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=39553

Nie powiedzieli bo ta informacja to przesadzona plotka:) Jak powstanie plan porta na
konsole to poinformujemy o tym oficjalnie na stronie www.thewitcher.com. Faktem jest
że sprawdzamy w tej chwili możliwości konsol i zbieramy różne pomysły, ale nic nie jest
potwierdzone. Informacja jest mocno przesadzona:)


ok, praca przy tworzeniu technologi do gry nie jest jeszcze konwersją ale, ale Tomasz Jonarski szybko zwinął się z GoldenLine ;) w plotce zawsze jest jakaś prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, tak jakby na chwilę pożałowałem, iż kupiłem EK, bo tu nagle dostaną kompletniejszą edycję. Oczywiście doszedłem do wniosku, że EK jednak lepsza, ale bardzo ciekawie zapowiada się ta edycja rozszerzona. I poczułem ochotę, by znów grać w Wiedźmina, bo długo już nie czyniłem tego, a jestem dopiero w 2 akcie.
Oprócz edytora, usprawnień i fajnych przygód, dostaną także płytę z muzyką inspirowaną. Cóż, skoro jak rzekł Kiciński "wszyscy zarejestrowani posiadacze wcześniejszych wydań gry, będą mieli oczywiście możliwość ściągnięcia za darmo absolutnie każdego z elementów, o które wzbogacona zostanie Edycja Rozszerzona", to to będziemy mogli też sobie ściągnąć. Miło, płyty bym nie kupił, a tak będę miał do Wiedźmińskiej kolekcji. ;)
Całości dowiedziałem się już wcześniej z CDA, teraz widzę te info się potwierdziło.
A wykupienie Metropolis? Gratuluję, rozwijajcie się dalej, jesteście tego warci.
I powodzenia dla Geralta.
A wersja konsolowa? Niech mają, ucieszą się, ciekawe czy rzeczywiście zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra decyzja, czekam na świetne gry od nich i oczywiście na mody do Wiedźmina.
Teraz tylko żałuję że mam już Wiedźmina, bo wolałbym mieć wszystko w jednym pudełku a nie ściągane z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować