Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

Ile wygraliście najwięcej w dużym lotku? ja miałem piątkę rok temu - 4200zł

140 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2006 o 12:25, szoszosz napisał:

czuję że dzisiaj będę miał szóstkę! śniło mi się to!

cool :)
Ja wygrałem 20 zł wtedy co była ta kumulacja 12 milionów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedyś mało co nie wygrałem 6 milionów :S Trafiłem wtedy 3, a pozostałe 3 liczby jakie skreśliłem były o 1 oczko większe od wylosowanych :S Powaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 13:01, Vovin napisał:

A ja kiedyś mało co nie wygrałem 6 milionów :S Trafiłem wtedy 3, a pozostałe 3 liczby jakie
skreśliłem były o 1 oczko większe od wylosowanych :S Powaga...


ja miałem bardzo podobnie tyle tylko że wszystkie 6 cyfr miałem źle ale różnica wynosiła jedno oczko w górę np. jak były liczby: 8, 45, 34, 1, 27, 29 to ja skreślimem liczby:9,46,35,2,28,30. Ja to mam pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz trafiłem trójkę (10 zł) w DL i szybko mnie ta gra zniechęciła. Próbowałem sił w EL z odrobinę lepszym rezultatem (20 zł - za trójkę), ale dopiero w ML coś osiągnąłem. Nie liczę tu groszowych wygranych, które zdarzają się od czasu do czasu. Trzykrotnie wygrałem po 60 zł i za jednym razem byłem wściekły, bo czułem, że to dobry dzień, a zagrałem za minimalną stawkę. Ale lepszy numer zrobiła koleżanka - wykreśliła 2 dziesiątki na kuponie do ML i nie wiedziała, którą wysłać, więc wybrała część liczb z jednego, a część z drugiego zakładu i wysłała ten trzeci. Wygrała 6 zł, a na jednym z tych niewysłanych miała 9/10 czyli pięć ptysi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co: Mój ojciec był prawie w depresji przez Lotto. Napisał sobie na kartce numerki (ekspres lotek) Miał zamiar je wysłać, ale powiedział, że nie chce mu się iść, bo wolał oglądać mecz. Potem okazało się, że gdyby oddał te numerki za 1,22 zł to wygrał by.... 120.000 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Ojciec wygrał 2x 700zł :D
Co do tych "obok" to On prawie zawsze tak ma... W Dużym, Multi i Ekspresie, zależy w co akurat gra :P
Przez te liczby obok tak się zawsze denerwował, że już sam nie skreśla, tylko gra na chybił trafił ;)
Ja kiedyś wygrałem 70zł w jednorękim bandycie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sporadycznie. Idę sobie i widzę stojak z kumulacją to wpadne i skreśle jeden lub dwa zakłady. Nigdy nie trafiłem nawet trójki, a i dwójkę tylko wyjątkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku w Dużym L. wygrałem sto parę (nie pamiętam dokładnie a nie chcę wprowadzać w błąd), później to już 20 zł najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 14:45, Todryk napisał:

Gram sporadycznie. Idę sobie i widzę stojak z kumulacją to wpadne i skreśle jeden lub dwa zakłady.
Nigdy nie trafiłem nawet trójki, a i dwójkę tylko wyjątkowo...

Też gram sporadycznie, ale jak gram to trafiam, ponieważ znam najczęściej wypadane liczby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 17:35, XMANIA napisał:

Też gram sporadycznie, ale jak gram to trafiam, ponieważ znam najczęściej wypadane liczby.


Jakiś system? ;) Widziałem pełno reklam tego typu poradników. Frajerów nie brak.
Ale pamiętam, że kiedyś był taki motyw, że bodaj srebrne kule były rzadziej wyciągane niż inne i totalizator musiał je wymienić. Jak widać nadobna komisja wielkiej trójcy siedzi tam tylko dla zasady i bierze kase za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować