Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stranger - okiem Masterminda

13 postów w tym temacie

Hakken

Czasem zdarza się tak, że gry nas zaskakują. Najczęściej bywa tak, że z dużej chmury spada mały deszcz, ale czasem bywa i tak, że tytuł, o którym nikt wcześniej nie słyszał, okazuje się całkiem dobry, jeżeli nie przełomowy. Czy w tym wypadku jest podobnie, czy może dostaliśmy kolejną niczym niewyróżniającą się grę? Sprawdźcie sami.

Przeczytaj cały tekst "Stranger - okiem Masterminda" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się zaciekawiłem ;)

Wierzę, w takie ciche shoty - do dzisiaj chyba najmilej wspominam Beyond Good & Evil a swego czasu zrobiło to furorę prawie zerową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no fajna gierka również mi Warcrafta przypomina ,] Na filmikach się nieźle prezentuje ,jakby gierka była za free pewnie bym zagrał ;} Hehe właśnie zasysam demko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie grafika bardzo ladna
To tylko znak naszych czasow ze o jakosci gry decyduja efekty graficzne, cienie i rozne shadery, a nie to przeciez tworzy z RPG gre, ktora przyciaga nos do monitora na cale wieczory ( i noce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sephirath masz 100% racji! Beyond Good & Evil przeszło bez echa, a gierka była zacna.
Typowy zasysacz. Wysoko na mojej liście. Stranger ma w sobie podobną magię, choć to niemal pod każdym względem inne gierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie jakaś gra która nie poleci na reklamie ale na własnych możliwościach...
trzeba załatwić sobie demko i może sie wciągnę bo D2 już mi się trochę przejadło a spellforce''a przeszedłem ze 3 razy i mi starczy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować