Zaloguj się, aby obserwować  
mattex89

Pierwsza twoja Książka

77 postów w tym temacie

Moją pierwszą książką, która nie była lekturą był... "Conan z Cimmerii" . :)
Czytałem go parę lat temu, niedawno znowu wypożyczyłem z biblioteki i na nowo czytam, ach, piękna książka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza książka?"Martynka Uczy się pływać".:P Nie powiem żebym znów chciał to czytać ale książka dała radę;)
A moja pierwsza fantastyka tooo...Potter offcoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą książką którą udało mi się doczytać do końca był "Piknik na skraju drogi" braci Strugackich. Wcześniej czytałem trochę pozycji ale żadna mi nie spasowała. Do tego doliczyć lektury szkolne i prawie zniechęciłem się do książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą książką - od której zaczęło się czytanie - było 4.50 z Paddington, A. Christie. Dalej Stephen King, Tom Clancy, Andrzej Sapkowski itd, obecnie czytam Pieśń dla Arbonne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tytułu nie pamiętam, bo to dawno było (15 lat, to już nie przelewki...), ale to o jakiś dzieciach było...Na pewno nie dzieci z Bulerbyn, tylko coś starszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając książeczki dla dzieci w rodzaju "Poczytaj mi mamo" czy "Brzechwa dzieciom" pierwszą moją poważniejszą książką był "Tomek w krainie kangurów". Jak ja to przeżywałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 22:44, Baluk25 napisał:

A ja tytułu nie pamiętam, bo to dawno było (15 lat, to już nie przelewki...), ale to
o jakiś dzieciach było...Na pewno nie dzieci z Bulerbyn, tylko coś starszego.

Moze "Chłopcy z placu Broni" ? To była moja pierwsza książka przeczytana z chęcią i radością. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie moją pierwszą książką, niebędącą lekturą, którą bardziej pamiętam i mi się spodobała była, otrzymana bodajże na zakończenie roku szkolnego gdzieś w klasie 4-6, ''Przygody Mikołajka'' Rene Goscinnego. Diablo dobra książka, to i dziś przyznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza cała książka przeczytana z chęcią i zaciekawieniem w niecałe 3 dni ,,Byłem Aniołem Piekieł" o Amerykańskim Hell Angels M.C i działalności na skalę światową...Kocham tą książkę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam swojej pierwszej książki, pamiętam, ze wychowałem się na wszelkich encyklopediach obrazkowych w domu :P A taką pierwszą moją prawdziwą książką były bodajze "Dzieci z Bullerbyn". Polecam nawet dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam książkę pt: "Przylądek dobrej nadziei" autorstwa Zygmunta Nowakowskiego, ale to mi raczej rodzice czytali jak byłem mały. W podstawówce czytałem książki Karola Maya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować