Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

4851 MHz na... Athlonie 64 X2 5000+

47 postów w tym temacie

zauważyłem że ostatnio czytam na gram.pl tylko newsy zorzy :) to tak btw ;)

No ciekawa sprawa, ale jak dla mnie to fake :) Inaczej facet robiłby więcej szumu wokół swojej osoby ;) No i foty sprzętu na którym to osiągnął i chłodzenia powinny być obowiązkowo

Chciało mu się Photoshop''em bawić ;) A na poważnie - jeżeli chce, żeby mu uwierzono, powinien opublikować jakieś foty czy video sprzętu.

Jeśli to prawda, to jest to znakomity wynik i bardzo dobra wiadomość dla samej firmy AMD, która może w końcu powróci do chwil świetności z czasów Bartonów (pochwale się, że mam jednego z nich ;-)

Nawet bym powiedział, że to fake jest. Ot ta prędkość jest trochę krzywo położona względem pozostałych wartości, ale nie jestem tego pewien, bo to ma więcej liczb niż u mnie wyskakuje w moim cpu-z. :P

A jeśli to prawda - no,no! AMD będzie miało powód do dumy z takich dobrych procków do OC(no prawie......).

W końcu jakieś dobre informacje. Mam nadzieje że teraz pogłoski o kupnie przez nVidia, AMD-ATI będą bez podstawne i ostatnia opoka ludzkości się utrzyma na rynku.

No, trzeba przyznać, że przy takich wartościach trzeba by było dokładnie sprawdzić autentyczność. W końcu ten wynik nie został uzyskany w żadnym oficjalnym, czy profesjonalnym teście, tylko przez "szarego" użytkownika. Podchodzę z dystansem, chociaż rzeczywiście interesujące ;]

AMD brzytwy się chwyta i chce wcisnąć stare procesory w nowym opakowaniu… Co do tych 5 GHz to i tak Intel wygrywa jego procek podkręcono do 5, 5 GHz.

Dnia 18.02.2008 o 20:07, darklordvader napisał:

ja tam nie jestem zwolennikiem podkręcania

błądzisz synu, błądzisz.....

co do newsa - jakoś mnie nie grzeje... nowy celeron e1200 podkręca się na stockowym chłodzeniu np. 100%, to samo dual core e2160. a te 4,8GHz można osiągnąć na lepszych c2d przy dobrym chłodzeniu, mobo i zasilaczu...

Zaloguj się, aby obserwować