Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

Wymyślamy przezwisko dla rasiaka! mój tym to drewnaldo, drewninho, van der drwal przecież to drewno!

88 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2006 o 12:29, szoszosz napisał:

nie nadaje sie nawet na 5 lige!

A kto to jest ten cały ymhym Rosiak ? Wybacz ,że nie wiem ,ale miałem ostatnio operacje muzgu i pare danych mi pouciekało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kurcze nie wiecie kto to Rasiak? Najlepszy polski piłkarz, jak wychodzi na boisko to Polska wygrywa mecz, bo przeciwnicy umierają ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 19:54, Budo napisał:

Kurcze nie wiecie kto to Rasiak?


Nie

>Najlepszy polski piłkarz, jak wychodzi na boisko to Polska

Dnia 07.01.2006 o 19:54, Budo napisał:

wygrywa mecz, bo przeciwnicy umierają ze śmiechu.


Coś mi tu czuć sarkazmem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 19:56, Tomi_323 napisał:

Coś mi tu czuć sarkazmem :>


Bo to sarkazm :) Uważa się za wielkiego gracza ( bądź media robią z niego ) bo gra na Wyspach a tak naprawde to on gorszy od dzieciaków pod blokiem ;) Troszke bagatelizuje ale on się nie nadaje na reprezentanta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 20:00, Tomi_323 napisał:

A dobry link podałem wyżej? To on?


Taa, ale ostatnie jego mecze to tragedia była. Chociażby ten z Anglią, jesienią. Dobrze, że nie jedzie na mistrzostwa, to by dopiero było... z Arabią Saudyjską byśmy przegrali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 20:06, Budo napisał:

Taa, ale ostatnie jego mecze to tragedia była. Chociażby ten z Anglią, jesienią. Dobrze, że
nie jedzie na mistrzostwa, to by dopiero było... z Arabią Saudyjską byśmy przegrali ;]


Kiedyś czytałem komentarz na WP i tam nazwano go Grigorijem Drewnienką. Lałem ze śmiechu dobre pół godziny z tych komentarzy ;P No, niestety prawda jest taka, że Gregory Woodland nie umie grać w reprezentacji. Jak wychodzi na boisko jako reprezentant Polski to mu się odzywa syndrom Carlo Collodiego i nijak nie potrafi trafić dobrze w piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawracanie gitary. Polacy patrze są najlepsi w kpieniu sobie z innych. Tak wszyscy sie śmiali z Gołoty że dostał po mordzie fest po iluś tam sekundach walki. Niech byle dresiarz spod bloku dojdzie do tego etapu co on. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 12:29, szoszosz napisał:

nie nadaje sie nawet na 5 lige!


A może tak byśmy dla ciebie jakieś przezeisko wymyslili? Moje typy: burak, kmiot, oszołom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 20:41, Pingus napisał:

> nie nadaje sie nawet na 5 lige!

A może tak byśmy dla ciebie jakieś przezeisko wymyslili? Moje typy: burak, kmiot, oszołom.



albo mr.zbyt dlugie nazwy tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 19:57, HumanGhost napisał:

Czy wyśmiewanie kogoś na publicznym forum nie jest przypadkiem zabronione przez regulamin?


A do Kwasów za wyśmiewanie blondynek, polityków i cholera wie czego jeszcze sie nie czepiałeś?
Szlag może człowieka trafić przez takie komentarze... dziwić sie, że brakuje starego klimatu.


Co do Grzegorza - w ostatnim meczu w którym dane mu było wystąpić zagrał "jak młody BUK" :P

Swoją drogą to onet wyraźnie żeruje na jego "popularności", bo praktycznie każdy news na jego temat znajduje się na samej górze ramówki sportowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe to wyśmiewanie Rasiaka jest już poprostu żałosne. Jeden idiota wymyślił coś na onecie i już na wiekszości for (forów?) zaczyna sie jechanie po nim. Owszem, Rasiak w reprezentacji grał słabo, ale w klubach zarównio w polskich, jak i na wyspach grał bardzo dobrze. W końcu nie bez powodu trafił na wyspy. Jeszcze jak był w Groclinie był wyróżniającym się zawodnikiem w lidze. Mimo swojego wzrostu i postury pokazywał piękną grę, drybling, dokładne podania - wszystko to pamiętam jak miałem jeszcze Canal+ i oglądałem mecze z udziałem Groclinu. A w Derby County Rasiak był czołowym zawodnikiem. Ludzie zaczęli gadać, że to tylko II liga angielska, ale ona jest lepsza od naszej Orange Estraklasy. Myślę, że ludzie powinni popukać się w czoło zanim zaczną wypisywać takie rzeczy o Rasiaku. Zamiast gratulować to ci onetowi idioci jadą po nim. Ciekaw jestem czy chociaż niektóry z nich mogą się pochwalić jakąś karierą zawodową. Na pewno nie. Może jest to pewnego rodzaju zazdrość...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować