Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak dobrze sprzeda się Spore?

30 postów w tym temacie

pepsi

Analitycy już teraz zastanawiają się, w jakiej ilości sprzeda się nadchodzący hit Willa Wrighta, Spore. Michael Pachter twierdzi, że do końca roku projekt ten kupią co najmniej 3 miliony konsumentów, a jeśli okaże się on tak dobry, jak prezentuje się w zapowiedziach, liczba ta może być nawet dwukrotnie większa.

Przeczytaj cały tekst "Jak dobrze sprzeda się Spore?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spore jest zapowiadane jako przełom i jeżeli wierzyć zapowiedziom EA okaże się hitem. Sukces finansowy jest niemalże pewien, niezależnie od tego, czy zapowiedzi się potwierdzą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie hicio i nie ma przebacz. Ciekawe jakie im się udało wymagania okroić. W sumie gra na złożoną graficznie to nie wygląda za bardzo, ale udźwignięcie całego systemu może być trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Spore wskazywane jest jako duchowy sukcesor serii The Sims"

No to już po tym stwierdzeniu, można powiedzieć że ze sprzedażą Spore problemu nie będzie ;) Gra zapowiada się bardzo fajnie i wniesie wiele do tego gatunku gier. Będzie ona dawać wiele możliwości dla użytkownika, a z takich "nowinek" można wspomnieć chociażby dodawanie filmów na YT. No cóż, ciekaw jestem jakie dostanie oceny w prasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jakoś szczególnie nie czekam na Spore jak dla mnie to takie Viva Pinata jednak szanuje ten tytuł ze względu na innowacyjność ponoć ma dużo wnieś do gatunku....kto wie może po mani na Pokemony przyjdzie czas na manie Spore :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zostanie mi coś kasy po zakupie dodatku do WoW''a(i po nabiciu 80 lvlu) to na pewno kupie spore:) Jak nie to poczekam do świąt i też sobie kupie:) Gra jak dla mnie wygląda świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, jeśli coś jest podobne do Simsów i jest robione przez ten sam skład to nie będzie raczej problemów. Ale jak naprawdę dobry będzie tytuł przekonam się po nabyciu lub odpaleniu demka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcą multimilionowej sprzedaży? To ile będzie dodatków? 10? 20? I w jakich odstępach czasowych będą wychodzić? Co miesiąc? Co tydzień? I czy będą kosztować połowę tego ile sama podstawka? W końcu, to duchowy spadkobierca The Sims. Już widzę te miliony wpływające na konto EA. Podobnie jak w przypadku Simsów, z zacnej idei stworzenia tytułu o doskonałym pomyśle i wykonaniu, pozostanie jedynie kolejny symbol popkultury, a za parę lat, wszyscy którzy w to grali, będą wstydzić się do tego przyznać,a grających w to nadal będą wyśmiewać. A kupony odcinane będą nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 11:59, luzac napisał:

Chcą multimilionowej sprzedaży? To ile będzie dodatków? 10? 20? I w jakich odstępach
czasowych będą wychodzić? Co miesiąc? Co tydzień?


jak beda dobre to moga nawet codziennie wypuszczac dodatki za kase, od nadmiaru glowa nie boli i nikt Cie kurde nie przymusza do ich kupowania, a jak komus tytul sie spodoba to kupi dodatki - proste. Chyba ze boli Cie to ze ktos komu gra sie podoba kupuje sobie dodatki - jego kasa i nie masz tu nic do gadania.

Dnia 19.02.2008 o 11:59, luzac napisał:

W końcu, to duchowy spadkobierca The Sims. Już widzę te miliony wpływające
na konto EA.


zazdrosc to brzydka cecha

Dnia 19.02.2008 o 11:59, luzac napisał:

Podobnie jak w przypadku Simsów, z zacnej idei stworzenia tytułu o doskonałym
pomyśle i wykonaniu, pozostanie jedynie kolejny symbol popkultury, a za parę lat, wszyscy
którzy w to grali, będą wstydzić się do tego przyznać,a grających w to nadal będą wyśmiewać.
A kupony odcinane będą nadal...


nie sadze, chyba ze juz grales w Spore (no bo bez zagrania w gre wyrazac takie opinie to debilizm), zreszta na szczescie to nie Ty jestes calym swiatem, widac ze masz ograniczone poglady na swiat. No patrz mam te 20-kilka lat i gralem w simsy w czesc pierwsza, w pare dodatkow, niedawno zagralem w te najnowsze i nawet niezle sie bawilem - no i co mam niby pasc przed Toba na kolana i błagac o wybaczenie ? zartujesz sobie... wysmiejesz mnie ? co mnie obchodzi zdanie innych - najwazniejsze jest to czy gra mi sie podoba, jesli Ty grasz tylko w te gry ktore Twoi znajomi uwazaja "za fajne" to jestes glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 12:25, pobite gary napisał:

Spore oczekiwania , a wyglada to jakos tak nie bardzo...

Wiecie moze czy bedzie demo? A multi?


Wygląda jak gra dla dzieci tak jak inne dzieła tego autora (the sims).
A Multiplayer z tego co słyszałem ma być a co do dema to pewnie też jakiś skrawek gry pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 12:16, EmperorKaligula napisał:

jak beda dobre to moga nawet codziennie wypuszczac dodatki za kase, od nadmiaru glowa
nie boli i nikt Cie kurde nie przymusza do ich kupowania, a jak komus tytul sie spodoba
to kupi dodatki - proste. Chyba ze boli Cie to ze ktos komu gra sie podoba kupuje sobie
dodatki - jego kasa i nie masz tu nic do gadania.


Wiem, że nie ma przymusu w zakupie. Ale patrząc na kolejne dodatki do takich np. Simsów można mieć wrażenie, że można by połączyć kilka dodatków w jeden, tyczy się to zwłaszcza "dodatkowych akcesoriów".

Dnia 19.02.2008 o 12:16, EmperorKaligula napisał:

zazdrosc to brzydka cecha


Kto by nie zazdrościł takiej kasy... ;) Ale faktycznie, zazdrość to niezbyt miły aspekt naszej duszy.

Dnia 19.02.2008 o 12:16, EmperorKaligula napisał:

nie sadze, chyba ze juz grales w Spore (no bo bez zagrania w gre wyrazac takie opinie
to debilizm), zreszta na szczescie to nie Ty jestes calym swiatem, widac ze masz ograniczone
poglady na swiat. No patrz mam te 20-kilka lat i gralem w simsy w czesc pierwsza, w pare
dodatkow, niedawno zagralem w te najnowsze i nawet niezle sie bawilem - no i co mam niby
pasc przed Toba na kolana i błagac o wybaczenie ? zartujesz sobie... wysmiejesz mnie
? co mnie obchodzi zdanie innych - najwazniejsze jest to czy gra mi sie podoba, jesli
Ty grasz tylko w te gry ktore Twoi znajomi uwazaja "za fajne" to jestes glupi.


Widać, że zostałem mylnie zrozumiany. Gdzie powiedziałem, że gram w gry, które moi znajomi uważają za fajne? Stwierdziłem po prostu fakt, jaki tyczy się dwóch części Simsów. Sam też w nie grałem i mogę powiedzieć, że to jedne z lepszych tytułów, jakie wyszły na rynek i słusznie stały się bestsellerami. Ale niestety, obecnie traktowane są jak crap w który grają tylko dziewoje, zaś ci wszyscy "prawdziwi gracze" nie potrafią się przyznać, że kiedyś w to grali. Wyraziłem jedynie swoje obawy, co do tego, co może spotkać kolejne dzieło pana Wrighta. I nigdy nie chciałem być uznawany za alfę i omęgę w tych sprawach. Z góry określiłeś mnie, jako "niedzielnego gracza" dla którego definicją gier komputerowych jest najnowsza grafa i słowa takie jak "FIFA" i "GOTHIC". Niestety tak nie jest. Mam 18 lat na karku i nie jeden tytuł przewinął się przez moje pudło. Niestety, nowe tytuły są poza moim zasięgiem, dlatego rzadko je oceniam. Ale akurat co do Spore mogłem odnieść się do doświadczeń związanych z Simsami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że SPORE okaże się dobrym produktem. Czekam na tę grę bardzo długo i wydaje mi się, że wreszcie będzie to coś, co daje swobodę jakiej od lat szukałem w grach :) Oby jeszcze tylko etap rozwoju cywilizacji był w pewnym stopniu rozbudowany jak SimCty, to byłoby wręcz cudownie :)
Pozdrawiam wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na te grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje Piotra Pietrzyka z komedii Rejs : "Pytanie jest tendencyjne!" :D
A jak ma niby się sprzedać gra, której twórca święci triumf z wydawałoby się totalnej padaki jaką miały być Simsy?!
Moim zdaniem to nie są czcze przechwałki i taki wynik spokojnie osiągną nawet przed planowanym terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować