Zaloguj się, aby obserwować  
Mediv

Forumowe RPGi gram.pl - ogłoszenia, rekrutacja, itp.

392 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2012 o 17:46, Tajemnic napisał:

Ty sobie tam uważaj, bo jeszcze morświna przyzwę :P

W Twoją Grecję też nieodmiennie bym z przyjemnością pograł. W końcu. Po tych kilku latach
które upłynęły od wysłania Ci karty postaci. Ale bym pograł!

A i ja się Wam przyznam, że poczułem się z lekka wrednie - wiecie, przez cały czas przekonuję
innych a sam niczego w kierunku pbfów nie robię. Więc... no, zrobiłbym. Najbardziej to
by mnie chyba ciągnęło do takiej w miarę wysokiej fantastyki, bo - bądźmy szczerzy -
w razie problemów z GieeMowaniem można powiedzieć po prostu "UŻYŁ MAGII!", chociaż biorę
też pod uwagę realia Warhammera 40k. Czy jakiś potencjalnie chętny ktoś mógłby zgłosić
swoje preferencje?


A ja zapraszam do lekkiego, humorystycznego pbfa by me, link macie wyzej juz nawet 1 ochotnika mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 17:46, Tajemnic napisał:

Czy jakiś potencjalnie chętny ktoś mógłby zgłosić swoje preferencje?

Ja. I wiesz, że jeśli to dojdzie do skutku to będę ociekał ociekał ultra-hardcorem ;P Poważnie zaś - bardzo chętnie. Również bardzo chętnie bym poprowadził tego cyberpunka...ale wciąż borykam się z jednym problemem: albo znajdziemy więcej graczy, albo ''sami-wiecie-kto'' napisze historię swojej postaci. Bo jak rozumiem reszta zainteresowanych pozostaje zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciąż i nieodmiennie.

I bardziej od "czy ktoś chciałby w coś ze mną pograć" chodziło mi o "czy więcej chętnych znalazłoby się na Warhammera 40k czy na baśniową fantastykę", ale zgaduję, że Ty preferowałbyś to pierwsze. :)

I lepiej żebyś ociekał tym ultra-hardkorem niż gromadził go w sobie, bo mógłbyś się stać hardkorową czarną dziurą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 16:23, Tajemnic napisał:

Wciąż i nieodmiennie.

I bardziej od "czy ktoś chciałby w coś ze mną pograć" chodziło mi o "czy więcej chętnych
znalazłoby się na Warhammera 40k czy na baśniową fantastykę", ale zgaduję, że Ty preferowałbyś
to pierwsze. :)

I lepiej żebyś ociekał tym ultra-hardkorem niż gromadził go w sobie, bo mógłbyś się stać
hardkorową czarną dziurą!


I wessałby cały hardkor tego świata a ludzkość skazana by była na mężczyzn pokroju Biebera :P

co do warhammera zagrałbym, mam nawet podręcznik, jeden z pierwszych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 01:50, Liqid napisał:

W ciągu 24h ślę Ksantosa

Dzięki bardzo, ale u ciebie mam z tego co pamiętam ogólny zarys postaci i wiem jaki jest twój na nią pomysł (innymi słowy jest z czego startować). Chodziło o kogo innego, od kogo jeszcze nie dostałem nic.
*G. spogląda na Tajemnica i wskazuje drogę oznaczoną różowym króliczkiem ściskającym fioletowy balonik w kształcie litery F.*
You know of whom I speak...

O ile chodzi o sprawę WH40k to ja jak najbardziej się wpisuję, w inne pomysły poważnego i dojrzałego grania też. A u mnie w Cyberpunku lista graczy wciąż otwarta jakby ktoś był zainteresowany *winkwink*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym szaleństwie jest metoda - czyli problem zebrania graczy do cyberpunkowego fRPGa zamierzam rozwiązać ogłoszeniem kolejnego pomysłu na grę :D
Oczywiście pomysł na grę w klimatach CP nadal jest otwarty i tylko czekam na graczy ze startem - wiem, że Tajemnic jest zainteresowany, jak zauważyłem również Liqid, a Fumiko od gry dzieli już tylko historia postaci. Mogę nawet zaryzykować otwarcie całości dla tych trzech osób (właściwie... to czemu nie?), ale wszelkich chętnych godzących się na opisane warunki (szczególnie pozostałych zgłoszonych a milczących graczy) fanów fRPG powitam radośnie.

A teraz do rzeczy, kolejny pomysł na grę.
Zasady takie same jak poprzednio (czyli tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33966&pid=350) w kwestiach mechaniki, kreacji postaci, formy gry i zgłaszania się, również RPOL pozostaje moim wyborem. Co nowego - setting i klimat. Tym razem będzie to polityczno-detektywistyczny thriller osadzony w realiach IIIRP. Tak jest - smutny i przygnębiający świat za oknem, tak nudny i niewyraźny każdego dnia, z użyciem fRPG zmienimy w scenerię szpiegowskich, kryminalnych i spiskowych przygód. Mieszanka noir i klasycznych historii o podstępnych machinacjach ludzi władzy, w które wmieszana zostanie grupka nieświadomych powagi sytuacji zwyczajnych zjadaczy chleba. Czekam na pytania i mam nadzieję na zgłoszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię dyktaturę, pytanie się innych o zdanie jest passe.

Dlatego taka niespodzianka ode mnie - zamiast po raz kolejny szukać graczy, przedstawiając im możliwą tematykę gry i wynikające z tego korzyści, stawiam Was przed faktem dokonanym

Gra istnieje, rozgrywa się w oryginalnym świecie z licznymi twistami fabularnymi, co najważniejsze - oczekuje WAS. Wszak wiem z grubsza kto tu zagląda, jego absencja oznaczać więc będzie ostateczne przytaknięcie, że tu to tylko na degrengoladę miejsce. A nie chcemy chyba tego?

Po drugiej stronie - forumowe RPG - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=82016&u=2 -mieszanka fantasy, anty-fantasy, dys/utopii i paru innych nieodkrytych jeszcze składników.

Ci, których znam mogą pisać od razu (bez kart postaci, bo jeden potencjalny rpg się na tym ostatnio zatrzymał :P), pozostali niech prześlą zamysł postaci, bym nie dostał jakiegoś przepotężnego, mającego wszystkich w pogardzie Lorda Dracucarda. To co, gramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka dziwna metoda nawiązywania kontaktu, ale pogubiłem wszelkie adresy i numery - jeśli mógłbyś do mnie zamailować na stały adres byłbym wdzięczny.
A żeby nie było, ze to offtop brudny to dodam, ze sprawa dotyczy fRPG, co może poświadczyć Fumiko (aye, wraca do gry ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tam, podejmę jeszcze jedną beznadziejną i skazaną na porażkę próbę.
Skoro dotychczasowe propozycje tak słabo inspirowały graczy to tym razem uderzam od drugiej strony - poprowadzę chętnie grę w wybranym przez graczy universum, które znam. Do wyboru zatem:
- Warhammer Fantasy
- Monastyr
- Wiedźmin
- świat z cyklu inkwizytorskiego J. Piekary
- Cthulhu
- Cyberpunk (różne aranżacje, w tym Deus Ex)
- post-apo: Fallout, Neuroshima
- Warhammer 40k (DH, BC, RT etc.)
- Star Wars
- EVE
- Dune
- względna zwyczajność różnorodna czasowo (czyli nasz świat na różnych etapach istnienia - coś jak opowiadania Pilipiuka, skandynawskie seriale thrillero-kryminalne lub książki political-fiction).

Ech, pograłbym... pograjcie też, albo zacznę randomowo banować byłych graczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 19:20, Graffis napisał:

<ciach>


Z rozkoszą popisałbym w Rogue Tradera. We wszystko inne w sumie też, ale do RT mam przeogromną słabość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 23:23, Tajemnic napisał:

Z rozkoszą popisałbym w Rogue Tradera. We wszystko inne w sumie też, ale do RT mam przeogromną
słabość.

Cóż, you and me both. Nie było do tej pory okazji w pełni rozwinąć skrzydeł w tym systemie co prawda - zawsze mechanika RT kończyła jako coś pomocniczego wykorzystywanego do zarządzania statkiem i zasobami w trakcie regularnych sesji skupionych na ''dochodzeniówce'' w stylu inkwizytorskim zaprawionej walką a''la space-marine. Koniec końców mix wszystkich podręczników ;)

Przy okazji dorzucę też tutaj informacje, że Tajemnic i Fumiko organizują wskrzeszenie tej gry: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=18820&u=343 . Jeśli jest ktoś chętny to czekamy na sygnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować