Zaloguj się, aby obserwować  
Mediv

Forumowe RPGi gram.pl - ogłoszenia, rekrutacja, itp.

392 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2010 o 19:39, Liqid napisał:

Pragniesz być niczym Kratos potężnym?

Kratos, też Aresem się zajmował, co prawda Sparta nie jest moją ojczyzną, lecz ludzie nie są idealni.

Dnia 07.06.2010 o 19:39, Liqid napisał:

I niech jeszcze dobry żurek przyrządzać umie, to półbogiem go uczynię, a co!

Żurku gotować nie umiem, niestety, ale moja babcia robi świetny :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowsze wieści na temat mojego uczestnictwa. Z powodu nieoczekiwanej zmiany właściciela mojego komputera na nieznanego, dodatkowo z "korzyścią" jednostronną (nowego właściciela) nie będę mógł uczestniczyć w najbliższym czasie w jakimkolwiek fRPG. Poinformuję o zmianie sytuacji gdy takowa nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 20:57, Shadowtear napisał:

Mam najnowsze wieści na temat mojego uczestnictwa. Z powodu nieoczekiwanej zmiany właściciela
mojego komputera na nieznanego, dodatkowo z "korzyścią" jednostronną (nowego właściciela)
nie będę mógł uczestniczyć w najbliższym czasie w jakimkolwiek fRPG. Poinformuję o zmianie
sytuacji gdy takowa nastąpi.


Współczuje, bo z tego co zrozumiałem, zostałeś okradziony, też mnie kiedyś ten incydent spotkał. Takiego złodzieja, któremu nie chce się zapracować, a woli żerować na innych to bym normalnie

Spoiler

posmarował miodem, związał i powiesił za jaja na latarni nad mrowiskiem, ot co

!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 19:50, Tyler_D napisał:

Nie chcę nic mówić ale czyżby pomysł nie wypalił? Jest już kilkudniowa posucha w temacie
...


Nie nie umarł. Po prostu cierpię na brak czasu związany ze zbliżającym się końcem roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ja tam piszę, wczoraj nawet zaglądałem do "Uczty" Platona ;P Myślcie nad tymi kartami postaci, by wreszcie móc zdefiniować, kto za którym bogiem będzie.
Poza tym ten temat nie zamiera... on się przyczaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 16:16, Tyler_D napisał:

Rok szkolny się ponoć kończy a pomysł z fRPG upadł totalnie?

Człeku wiary słabej, módl się, aby te słowa zostały Ci kiedyś wybaczone. Albo może - Proroku, przemówiłeś, głoś nam więcej słów otuchy!
Zresztą...
U mnie jest tak, że z wyjazdu wracam w połowie lipca i od tego czasu możemy grać w Grecję. Ale czy są chętni? Czy nie wyjeżdżają w wakacje? Czy Rigde Forester kiedyś umrze? Jeśli odpowiedź brzmi 3Xtak, to są jakieś szanse na tym świecie. Skoro już nawet FM odżyło, to czemu nie spróbować.

Wayzin, rusz coś sam, a nie mafie mistrzujesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam coraz więcej czasu. Postaram się przygotować coś do grania. Jak dobrze pójdzie to będzię to gotowe przed połową lipca. Na razie zastanawiam się nad steampunkiem/dark fantasy. Co sądzicie o tych klimatach? Jakieś sugestie, które powinienem wziaść pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak już mówiłem wcześniej najchętniej widziałbym całego tego erpega w klimatach cyberpunkowych, postapokaliptycznych [ Fallout ] lub tą ... Neuroshimę czy jak jej tam było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wątek znów się "przyczaił". Jeśli chodzi o moją pracę nad fRPG - powstał problem, ponieważ tak się skupiłem na tym by ustalić obszar na dosyć zwarty, że muszę zrobić fabułę do niego. Zaryzukuje i będę to kontynuował, choć nie wiem co z tego wyjdzie.

Niezależnie od prac z chęcią oczekuje możliwości przyłączenia się do czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w tym wątku zapadła cisza. Tymczasem w mojej pracy nad fRPG przeszedłem do dopracowywania szczegółów. Muszę wykończyć wieżę magów, bibliotekę, główny magazyn placu targowego i część obronną zamku.

Jeśli chodzi o to, co i tak zostanie ujawnione na początku:
-Wszystko odbywać się będzie w klimacie fantasy, ale nie takiego cukierkowatego.
-Ekipa będzie dobierana nie tylko według "jakości" karty postaci, ale będzie także brana pod uwagę specyfika postaci (czyli nie będzie pakietu np. 5 postaci o wysokiej zręczności).
-Nie przewiduje kontynuacji gry po jej "przejściu".
-W razie potrzeby będzie utworzona rozgrywka podwójnie (dwa osobne wątki dla różnych ekip).

Chciałbym także wiedzieć ile byłoby potencjalnych uczestników.

A na razie wracam do wprowadzania detali i szukania dalszych inspiracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie myślę, że będzie można wystartować w poniedziałek. Opisy lokacji podobnie jak informacje fabularne będę dodawał z małym wyprzedzeniem.

W takim razie przyjmuje karty postaci na swoją pocztą (alien1990@wp.pl).

Karta postaci ma zawierać:
-siłę postaci
-zręczność
-wiedzę magiczną (np. złodziej kradnący różne rzeczy dla magów może wiedzieć dużo o magii, ale nie umieć rzuczać zaklęć)
-oczywiście sposób walczenia
-jeśli postać będzie rzucać zaklęcia to szkoła magii lub specyfika zaklęć (np. oparte na konkretnym żywiole, różne słabe zaklęcia niszczące, czy całkiem podstawowe lecz uniwarsalne)
-sprzęt postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszła do mnie tylko jedna karta postaci. Czekam w takim razie do piątku i najwyżej będzie to gra dla jednej osoby. Nie czekajcie na opis "świata", ponieważ nie będzie zwiedzania obszaru większego niż wyspa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie czekajcie na opis "świata", ponieważ nie będzie zwiedzania obszaru większego niż wyspa.

A opis wyspy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 15:28, Shadowtear napisał:

Doszła do mnie tylko jedna karta postaci. Czekam w takim razie do piątku i najwyżej będzie
to gra dla jednej osoby. Nie czekajcie na opis "świata", ponieważ nie będzie zwiedzania
obszaru większego niż wyspa.


Gram! gram! gram! Karte postaram się wysłać, ale mogę się lekko wyłożyć z terminem ( jestem nad jeziorem, w czw. w nocy dopiero bedę w domu)

EDIT: Siła, Zręczność i wiedza magiczna ma być w skali 1-10, 1-100, czy ile? Ile punktów mam do wydania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować