Zaloguj się, aby obserwować  
Mediv

Forumowe RPGi gram.pl - ogłoszenia, rekrutacja, itp.

392 postów w tym temacie

Kolejna reaktywacja, hm? Jasne, Tajemnic zwarty i gotowy ^^ Preferencje? Takie jak zwykle - na pierwszym miejscu space opera, potem jakieś urban fantasy, a dalej to już tak właściwie wsio ryba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, iż już jestem po maturze i przede mną najdłuższe wakacje - zgłaszam się i ja ;)
Mi najbardziej przypadł do gustu klimat tutejszego fRPG - Aracnum i to właśnie na coś podobnego byłbym chętny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli reaktywacja tego *domu publicznego* na kółkach ma dojść do skutku, to należałoby pierwej zaangażować w akcję około 10-15 userów. Proponuję utworzenie lub reaktywowanie równolegle kilku różnych forumowych RPGów i liczę na to, że to nie są tylko i wyłącznie moje płonne nadzieje :) W ostateczności pozostaniemy przy jednej grze, ale tuszę, iż odzew będzie o wiele większy. Chętnych proszę o popytanie forumowych znajomych czy mieliby ochotę w tym uczestniczyć. Łatwiej będzie wtedy wybrać i zrealizować najpopularniejsze z postulatów ludu. Tak więc...

Do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje nadzieje na ruszenie ZK są dosyć płonne, więc czemu nie. Gdybym tylko wiedział, czy wciąż są chętni na Grecję?
Wiem, minął chyba z rok od idei ruszenia takiej gry, ale czemu nie spróbować jeszcze raz... Warto? Scenariusz jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 15:18, Caelethi napisał:

/.../ zaangażować w akcję około 10-15 userów.


He he he... :P. No cóż, mogę życzyć tylko powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie czemu nie. Preferowana space opera lub jakieś postapo, ale wszędzie postaram się wczuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

like np! kiedys kazdy szanujacy sie uzytkownik bral udzial w sporej ilosci gier i mgowal co najmniej 2 frpgi!

tylko cos przemyslanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na dowolnego fPRG. Wliczam w to także Grecję Liquida. Jeśli chodzi o czas, to przez czerwiec może być różnie, ale jak nadejdzie lipiec to bez problemu będę mógł oddać się pisaniu postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruszmy się i stwórzmy fRPG, które zadowoli nas wszystkich, mi wystarczy żeby jakieś było, nawet jeżeli ma się dziać w świecie Teletubisiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, to jeśli chcecie aby apel dotarł do większej ilości osób, to przenieście temat do jakiejś innej kategorii, bo Quizy i Zabawy niektórzy omijają szerokim łukiem, choć w fRPGa by pewnie zagrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popytajcie po znajomych - może znajdzie się ktoś chętny.

Póki co Liqid może jeszcze "wypłynie" ze swoją Mitologiczną Grecją (proponowałbym utworzyć na nowo listę chętnych, dać cynk o wysyłaniu kart na twój e-mail).

Póki co ja sam zabiorę się pewnie za coś swojego, ewentualnie mogę zreaktywować coś w roli MG, zobaczę czy da się z tych zgliszcz wydobyć jeszcze coś interesującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 13:40, Caelethi napisał:

Oponujesz może za starym, dobrym fantasy lub nieco nowszym urban fantasy?

Stare dobre jest sprawdzone, ale jestem jakby co na tą drugą opcję otwarta, nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli urban fantasy? Mam w głowie pewien zarys rozgrywki w takich właśnie klimatach, ale najwcześniej ta koncepcja ujrzy światło dzienne pod koniec tygodnia, tak sądzę... A i dopóki nie zbiorę minimum 8 chętnych, w tym 3-4 graczy o ''nienormowanym czasie pisania'', czyli emanujących aktywnością, to nie będzie sensu startować. Aczkolwiek z tym nie powinno być problemu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 14:51, Caelethi napisał:

Czyli urban fantasy? Mam w głowie pewien zarys rozgrywki w takich właśnie klimatach,
ale najwcześniej ta koncepcja ujrzy światło dzienne pod koniec tygodnia, tak sądzę...
A i dopóki nie zbiorę minimum 8 chętnych, w tym 3-4 graczy o ''nienormowanym czasie pisania'',
czyli emanujących aktywnością, to nie będzie sensu startować. Aczkolwiek z tym nie powinno
być problemu ; )

Hm... Zdradź coś więcej! :D Albo cosik na zachętkę? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności przeleję moje pomysły na papier, obecnie wolę niczego nie zdradzać, bo mogę prowadzić zainteresowanych w błąd. W końcu wszystko w trakcie procesu tworzenia może się zmienić, wyewoluować w inną stronę, czyż nie? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... ja co prawda nigdy nie brałem w takim czymś udziału - jeżeli już to zdarzało mi się coś tam czytać ongiś w wolnej chwili ale sama inicjatywa mi się podoba. Tylko pojawia się pytanie - jak rozumiem konieczne jest codzienne wpadnięcie do topicu i bumpnięcie go czy też można to robić np: raz na dwa, trzy dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować