Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin na konsole? CD Projekt RED odpowiada

111 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2008 o 16:04, Mateusz9214 napisał:

Mimo dobrej sprzedaży wiedźmina uważam że sprzedał by sie lepiej na konsolach niż na
PC z powodu wielkiego piractwa na PC...


Na konsolach piractwo też jest. Mniejsze, ale istnieje i ma się dobrze. Zresztą jak naprawdę chcą go zrobić na PS3 to spokojnie można zapomnieć o ujrzeniu konsolowego Wiedźmina w tym roku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mnie ten link do goldenline nie dziala :(

"Hmm, albo podany adres jest nieprawidłowy, albo taka osoba jeszcze się nie zarejestrowała."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłaby to prawda- przewidziane posunięcie. Zyski, zyski. ;-) Ale w sumie chciałbym, żeby Wiedźmin był takim Exlusivem dla PCtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z was noobki. Pomyślcie: im więcej platform będzie mogło obsługiwać Wiedźmina tym więcej CD Projekt zarobi. Im więcej CD Projekt zarobi (tym będzie szczęśliwszy;) tym większym budżetem będzie dysponował dla nowych projektów, a wiadomo, że jedyną rzeczą która może ograniczyć wyobraźnię twórców jest budżet. Podsumowywując: im więcej CDP zarobi tym więcej skorzystają na tym sami gracze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dopracowanym strerowaniem ta gra mialaby szanse bytu na current-genach. No cóz, CD Projekt...wybadajcie rynek i rozkmińcie czy wam sie to oplaca...jak z PS3 to nie wiem ale port na X''a na pewno wywindował by sprzedaz - szczegolnie w Hameryce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin na konsolach to to o czym marzyłem! W końcu skończy się martwienie o to czy mi gra pójdzie i ustawianie detali ;) Sterowanie na konsoli wcale nie musi byc takie złe, a na PS3 można by zrobic dwa rodzaje sterowania: padem lub myszką i klawiaturą, w końcu PS3 obsługuje ten sprzęt. Wtedy gra byłaby tak dobra jak wersja pecetowa. Myszką i klawiaturą na PS3 można już grac np. w Unreal Tournament III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedali tyle sztuk Wiedźmina na PC, to chcą teraz zawojować konsole.Mając nadzieje, że tam Wiedźmin sprzeda się tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 18:13, Wstrętny napisał:

Cmq, że jak?

Mumopuger, taki WoW offline.
Są nudne questy które trzeba zrobić bo bez nich jest się za słabym na dobre questy. Są rozmowy ograniczające się do "Tak." "Nie." "Zrobię to.". Jest bicie mobków dla marnych 4xp gdy potrzeba 12400000xp. Pracę mam poza domem, na komputerze nie chcę pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko informacja. Ta gra na konsolach na pewno bedzie duzo lepiej wygladała bo to co teraz pokazuje to marny poziom juz silnik unreal engin3 ma lepsza grafike wiec o wykonanie tej gry na konsolach sie nie martwie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Taaakkk Wiedźmin na konsole będzie zapewne rewelacją poniewaz chłopaki z CD Red musza chyba zrobic do niego nowy silnik przy czym grafa bedzie jeszcze ladniejsza...ale zastanawiam się czy Wiedźmina udało by sie zrobic na PS2 duzo sie da zniej wyciagnac widzimy po serii Final Fantasy ciekawe ...ciekawe....przydał bys sie taki RPG na ta konsolke ona wciaz razi swoim swiatłem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 16:41, Volvox napisał:

Hmm mnie ten link do goldenline nie dziala :(

"Hmm, albo podany adres jest nieprawidłowy, albo taka osoba jeszcze się nie zarejestrowała."

Pewno już zdjęli gościa.

Nie przyszło Wam do głowy że mogła być to celowa zagrywka? Ktoś pomyślał że przy okazji konferencji co za dużo to nie zdrowo (bo przecież wieść o tym że trwają prace nad konsolową wersją "W" jest równie sensacyjna co przejęcie większościowego pakietu w Metropolis). Więc puścili tego newsa boczną uliczką (kto wie może nawet ekipa sama in cognito życzliwie wysłała do serwisu link) żeby spotęgować zainteresowanie, itd., ot taka akcja marketingowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 18:29, Cmq napisał:

> Cmq, że jak?
Mumopuger, taki WoW offline.
Są nudne questy które trzeba zrobić bo bez nich jest się za słabym na dobre questy. Są
rozmowy ograniczające się do "Tak." "Nie." "Zrobię to.". Jest bicie mobków dla marnych
4xp gdy potrzeba 12400000xp. Pracę mam poza domem, na komputerze nie chcę pracować...


Za dużo Zero Punctuation oglądasz, za mało grasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować