Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin na konsole? CD Projekt RED odpowiada

111 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2008 o 20:30, ciele napisał:

Za dużo Zero Punctuation oglądasz, za mało grasz...

Wiedźmina mam już od dawna, przejść nie przeszedłem bo zanudziłem się w połowie gry, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 20:35, Cmq napisał:

> Za dużo Zero Punctuation oglądasz, za mało grasz...
Wiedźmina mam już od dawna, przejść nie przeszedłem bo zanudziłem się w połowie gry,
przykro mi.

Łącze się z tobą w cierpieniu. 4h Grania w Wiedźmina można doprawdy nazwać dojściem do połowy gry... Z mojej strony EOT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 21:03, ciele napisał:

Łącze się z tobą w cierpieniu. 4h Grania w Wiedźmina można doprawdy nazwać dojściem do
połowy gry... Z mojej strony EOT...

To jak nie doszedłem nawet do połowy, to jeszcze gorzej świadczy o grze, czyż nie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 21:04, Cmq napisał:

> Łącze się z tobą w cierpieniu. 4h Grania w Wiedźmina można doprawdy nazwać dojściem
do
> połowy gry... Z mojej strony EOT...
To jak nie doszedłem nawet do połowy, to jeszcze gorzej świadczy o grze, czyż nie? :>

Nie, tylko o tym jak bardzo kompetentny jesteś w tej materii... EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 21:07, ciele napisał:

Nie, tylko o tym jak bardzo kompetentny jesteś w tej materii... EOT

Hah. W takim razie jestem niekompetentny obrażając samobójców, bo sam się nie zabiłem? Gra mnie zanudziła po kilku godzinach (i wcale nie 4, zapewne sprawdziłeś na Xfire który gry nie wykrywał przez prawie tydzień, a to sporo grania było) więc z mojego punktu widzenia nie jest dobra. Chyba że szanowny pan uważa się za człowieka Większego ode mnie i narzuci mi inne zdanie, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 21:17, Kazmierczak-M napisał:

Czyli ogólnie to Dziadu nic konkretnego nie powiedział ...

A spodziewałeś się czegoś innego? :P
Fajnie by w sumie było, jakby Wiedźmin wyszedł na konsole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

robienie gry na wszystkie platformy, czyli tak naprawdę na żadną...nie wierze, żeby cd red miało możliwości dopracowania gier na tyle platform. zawsze odbywa sie to pewnym kosztem. można uprościć system rozgrywki (konsola aż sie o to prosi), mniej zająć sie fabułą, słownictwo tez dopasować do konsol, gdzie nie przystoi używać przekleństw...i wyjdzie jakiś różowy geralt...a la prince of persia. tego sie obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę was redaktorzy, bez ściemy - nie piszcie o cdprojekcie w trzeciej osobie bo to zwykła obłuda - news wiadomo skąd pochodzi więc po co to silenie się na pisanie o odnajdywaniu informacji w sieci i jakichs profili na goldenline... żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 20:52, Paddy Lary napisał:

A kto by to chciał, dajcie mi Gothic''a na PS3 to będę zadowolony! (najlepiej całą serię!
i oczywiście żeby zrobili G4!)


Gothic 4 akurat został zapowiedziany na PC i na konsole ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, iż gram.pl w chwili obecnej jest oddzielną spółką, wiec pisanie o CD Projekcie w formie trzecioosobowej jest jak najbardziej na miejscu.

Gdyby redaktorzy pisali o CDP w formie pierwszoosobowej, mówiłbyś prawdopodobnie, że to propagandowe tekściki rodem z "Правды".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czegoś nie rozumiem!

Dlaczego "CD Projekt RED" nie jest... zainteresowany "natychmiastowymi" zyskami (wielokrotnie przewyższającymi koszty konsolowego stworzenia) z... konsolowej wersji "Wiedźmina"? - wszak sprzedaje się (dobry) towar kiedy jest pobyt na ten towar a nie kiedy sprzedawca ma fantazję i dojście do wniosku (po miesiącach czy latach) że może jednak zrobić konsolową wersję i zarobić trochę grosza?

Dziwne! Kuje się żelazo póki jest gorące! Zwlekanie, kunktatorstwo nie popłaca w marketingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Benchmark twierdzi że spekulacje na temat pojawienia się konsolowych wersji Wiedźmina zostały rozwiane na konferencji prasowej. W relacji z konferencji niczego takiego nie znalazłem. Zresztą sami zobaczcie:

http://www.benchmark.pl/r.php?file=http://www.benchmark.pl/aktualnosci /news2631.php
ps. nie wiem dlaczego cały czas "łamie" mi ten link jak go tutaj wklejam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są gry tylko na konsole i jest tez kilka gier tylko na PC niech wiec Wiedźmin zasili szeregi gier tylko na PC
Każdy chciałby po grać w God of war ale nie może bo nie ma PS2 to niech Wiedźmin tez będzie taki "wyjatkowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 21:22, Magwisienka napisał:

A spodziewałeś się czegoś innego? :P

No mógł by powiedzieć ciut więcej ...

Dnia 19.02.2008 o 21:22, Magwisienka napisał:

Fajnie by w sumie było, jakby Wiedźmin wyszedł na konsole :)

Jestem za ! Niech wyjdzie na PSP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować