Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Molyneux o nowym projekcie studia Lionhead

18 postów w tym temacie

pepsi

Peter Molyneux w swoim stylu zapewnia, że nowy projekt jego studia będzie rewolucyjny, zwłaszcza w sferze sztucznej inteligencji. Tymczasem już w tym tygodniu na Game Developers Conference ujawnione zostaną kolejne informacje dotyczące gry Fable 2.

Przeczytaj cały tekst "Molyneux o nowym projekcie studia Lionhead" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedział pepsi: Peter powiedział coś, a właściwie nic.Po co to było??O Fable nic i jakieś tam, że nowy projekt ma być rewolucyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale jak tylko to przeczytałem to moje usta wymówiły: "co on pie...", nie mogę go już słuchać.
Jak można tak się reklamować? Ja wiem, że jest podniecony tym co stworzył, bo to pewnie coś fajnego (tak jak gdy ja coś stworzę to się tym chwalę innym i mówię, jakie to (dla mnie) rewolucyjne), ale niech takie wypowiedzi zostawi specom od marketingu, którzy nie będą tak bezczelnie rzucać przechwałek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne w czym naprawdę dobry jest Molyneux to robienie autoreklamy/kryptoreklamy nadchodzącym tytułom. I tym optymistycznym akcentem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On to mówi o każdej swojej grze a jak na razie gry jego studia są, co najwyżej przeciętne…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu napisali to jakby wynika, ze B&W3 sie robi? Bo juz nie wiem... myslalem, ze tylko Fable2 to bedzie "kwintesencja geniuszu" tego Pana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable to była gra smakowita, taka baśń jakby. :) Czekam na dwójkę i więcej informacji. A Molyneux tylko podgrzewa atmosferę wokół gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować