Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wywiad z Michałem Kicińskim - prezesem CD Projektu

25 postów w tym temacie

Lucas the Great

Dzięki uprzejmości CDP Insidera, mamy możliwość zaprezentowania Wam bardzo obszernego wywiadu z Michałem Kicińskim - prezesem CD Projektu. Jak łatwo się domyślić, poruszane w wywiadzie kwestie są między innymi powiązane z tematami, jakie pojawiły się na wczorajszej konferencji CDP...

Przeczytaj cały tekst "Wywiad z Michałem Kicińskim - prezesem CD Projektu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dzięki uprzejmości CDP Insidera...

CDPROJEKT płaci CDAction, który go zamieszcza. gram.pl to przecież własność CDPROJEKT (tak wiem gram.pl sie uzalezniło..i co z tego?:) ) Nie ma to jak uprzejmość za udostępnienie czegoś co i tak należy do nas:)

Czytałem już w insiderze papierowym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie miło się czyta o sukcesach CDProjekt, obiecujących planach na przyszłość, które mnie osobiście zaskoczyły pozytywnie rzecz jasna :)
W sumie myślałem że CDP jest mniejszą firmą o mniejszych możliwościach...

Jestem ciekaw jakie nowe projekty szykują i czekam na nastepne informacje ;]

Hmm... miałem kupić sobie Wiedźmina ale poczekam na to nowe wydanie, ponieważ grając troche u znajomych denerwowały mnie te wszystkie rzeczy co M. Kiciński wymienił (no i sterowanie, ciezko sie przyzwyczaic po gothic''ach).

hmm przejde sie moze jutro do sklepu i zakupie coś z logiem CDP, a co tam macie, cieszcie sie :] i tak was lubie najbardziej (WAZELINA :] aż miło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do Hmm... miałem kupić sobie Wiedźmina ale poczekam na to nowe wydanie... zgadzam się z poprzednikiem, też miałem już kupować wiedźmina, ale jeszcze trochę przetrzymam płytki kolegi ^^ i zakupię wersję rozszerzoną

co do wywiadu - mam nadzieję, że te "tajemnicze projekty" okażą się równie dobre, co Wiedźmin... i już czekam z niecierpliwością, co nam CDP pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najbardziej ciekawi mnie: "Jest też sporo nowości związanych z polskim rynkiem, szykujemy niespodzianki, jeśli chodzi o serie wydawnicze i w tym segmencie będzie się sporo działo, o czym z pewnością będzie można przeczytać w insiderze."???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 22:26, ciakrzysiek napisał:

a ja mam takie pytanie: czy CDPR planuje wydanie patcha do edycji premierowej Wiedźmina
upgrade''ującego go do Edycji Rozszerzonej??


Z tego co wiem materiały z tej ER mają być dostępne dla ludzi, którzy mają zarejestrowaną grę :)

Miłym dodatkiem też by była możliwość zmówienia tych dodatków za wPLN na jakimś DVD czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Natomiast nie spodziewałbym się w najbliższym czasie jakiegoś diametralnego odwrócenie trendów."
literowka sie zakradla, powinno byc "odwrócenia" -a przynajmniej tak mi sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wielkie plany i marzenia, a potem wychodza takie EK Wiedzmina... a do tego CDP stracil gram.pl, wiec... lepsze jutro to chyba jednak bylo wczoraj ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować