Zaloguj się, aby obserwować  
Skywalker

Gra milionerzy

4629 postów w tym temacie

Teraz zobaczylem tego gola i wydaje mi sie ze to bylo z 180stopni czylo odpowiedz Aa nie C. Chyba ze sie nie znam ale niech ktos zobaczy i powie link: http://www.youtube.com/watch?v=0cB9PY9JOaM
EDIT:
Ktostam w komentarzu napisal ze:
Kąt półpełny
Kąt półpełny, to kąt, którego ramiona są półprostymi dopełniającymi się. Miara: 180° = π rad = 200g

Kąt zerowy
Kąt zerowy, to kąt, którego ramiona pokrywają się i który zawiera tylko punkty należące do ramion. Miara: 0° = 0 rad = 0g
Nie wiem juz sam czy to prawda niech ktos cos sie o tym wypowie bo ja sie juz pogubilem;d jesli ten gosciu mial racje to nie bylo poprawnej odpowiedzi no i... chyba trzeba powtorzyc pytanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 17:49, HeadMaaaster napisał:

Kurde juz sie nie dalo edytowac a nie napisalem waznej rzeczy:/
Ten kto to cos napisal uwazal ze to kat zerowy byl.

Ech, sorry mój błąd:P Jak chcesz to możemy skończyć tą edycję na gadu gadu lub tu w tym temacie. Później naszą rozmowę wkleję w tym temacie. Jeżeli chcesz na gg to, o której będziesz na gadu gadu?
PS
Proszę już się nie zgłaszać. Najpierw HeadMaaaaster musi skończyć swoją grę. Jeszcze raz wszystkich przepraszam za zamieszanie i mój błąd. Obiecuję, że już się nigdy nie takie coś nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolal jednak w temacie bo na gadu-gadu ostatnio cos zadko wchodze (zadziej niz na gram oO) nooo i na gramie jakis taki klimat jest lepszy:D Prosze o zadanie nastepnego pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 08:20, HeadMaaaster napisał:

Ja bym wolal jednak w temacie bo na gadu-gadu ostatnio cos zadko wchodze (zadziej niz
na gram oO) nooo i na gramie jakis taki klimat jest lepszy:D Prosze o zadanie nastepnego
pytania.

Oto powtórzone pytanie za 125 000 zł.
Balaenoptera musculus to:
A)Ryba
B)Ssak
C)Gad
D)Ptak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zielonego pojecia... Nie wiem bede strzelal w c! albo nie w d! albo nie w a (do 3 razy sztuka)
p.s wogole nie czytal;em odpowiedzi;d teraz zobaczylem ze a to ryba cos mi sie nie wydaje... ale trudno niech zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 14:52, HeadMaaaster napisał:

Nie mam zielonego pojecia... Nie wiem bede strzelal w c! albo nie w d! albo nie w a (do
3 razy sztuka)
p.s wogole nie czytal;em odpowiedzi;d teraz zobaczylem ze a to ryba cos mi sie nie wydaje...
ale trudno niech zostanie.

Poprawna odpowiedź to B. Ssak! Wygrałeś 40 000 zł.
Proszę o zgłoszenie się 10 zawodników.
Black-Hawk
Ludvic
necron1501
Massa
Morris12
wolne miejsce
wolne miejsce
wolne miejsce
wolne miejsce
wolne miejsce

Zostało 5 wolnych miejsc. Następną edycję poprowadzi Gumisiek1, przepraszam 2!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 21:10, Jam_jest_Jotem napisał:


Black-Hawk
Ludvic
necron1501
Massa
Morris12
Jam_jest_Jotem
kedzior141
zerohunter
HeadMaaster
Jedimax
Kolumbiadek


11? Mamy za dużo osób :(

zerohunter nie gra po pierwsze, a po drugie ty nie powinieneś dawać listy. Ty nie jesteś od tego. Od tego jestem ja lub Gumisiek. Jeżeli jeszcze raz będziesz brał się za prowadzenie, to będzie dla ciebie niespodzianka, oczywiście nieprzyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować