Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_Sebat

Red Faction: Guerilla - Temat Ogólny

151 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2009 o 23:44, Zenek212 napisał:

lepiej kupic na pc czy xbox 360 ?


Ja kupiłem na PCta, bo go mam ;)

Bym miał 360 to by na nią kupił :P

No chyba żebym miał to i to naraz, tedy też bym na PCta kupił, bo tańsza gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dość dziwny problem.Gra mi się czasami poprostu zetnie.I nie ścina się podczas rozwalania budynków,a podczas np.Wchodzenia do samochodu.Więc zmieniam ustawienia na najniższe,a i tak ścina.Nawet podczas zmiany broni się ścina.Gra normalnie chodzi
25-30fps,ale są momenty kiedy nagle się zetnie.Słychać muzykę,ale obraz to wygląda jak bym screena zrobił.
Po ustawieniu na roździelczość 680x480 i tak się ścinało.
Mój komputer:
AMD X2 4400+
GEFORCE 8600GT
4GB RAMU
WIN XP
PS.Do gry mam najnowszego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą grę na Xbox 360 i jak dla mnie , to ta gra to rozczarowanie , monotonne , nudne , początkowo trochę się ma frajdy ale potem nuda jak nic , nawet nie chce mi się do tej gry wracać , pojazdów mało jak i broni ,no i też ta jazda nie daję tyle frajdy , może gra nie jest najgorsza , ale jakimś hitem też nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, mam problem. W grze po prostu nie widzę tekstur, absolutnie żadnych. Widzę jedynie słonce, nic więcej. Co to może być?

Komputer:

C2Q6600
GF8800GS
2GBRAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z problemem wyżej już sobie poradziłem. Tylko teraz jest coś innego - Jakieś cholerne artefakty. Przed postacią pokazują się jakieś czarne plamy, nie zawsze, ale bardzo często, jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 11:03, igor8472 napisał:

Zacząłbym od reinstala sterowników grafy.

Pomogło, wielkie dzięki.

Swoją drogą - Zajebista gra, dawno w nic nie grałem, kupiłem sobie to bo tak zachwalają w necie i sie nie zawiodłem.
Tylko jak za duży rozpierdziel sie dzieje to potrafi zwalniać, ale jakoś mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na 2,9 GHz C2D i GeF GTS250 potrafi przy ostrzejsze rozwałce zwolnić do kilku klatek ale obniżenie rozdziałki z 1900x1080 do 1600x900 bardzo pomaga =). Polecam ''Ekipę Rozbiórkową'' i zabawę rakietą termobaryczną =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wrócić po dłuższym czasie do RF:G.

Niestety, nie będzie mi dane pograć... bowiem nośnik jest zdegenerowany.

Już dawno temu opisywałem problemy z nośnikiem - tzn. musiałem wymieniać go 3 razy w punkcie sprzedaży, bo z żadnego nie dało się zainstalować gry (próbowałem na kilku różnych napędach!). Dopiero udało mi się zainstalować grę... gdy płytka bez błędów zrzuciła się do ISO i przeprowadziłem instalkę z emulatora.

Postanowiłem zrobić to samo po 4 miesiącach, teraz, na dniach. Płyta jest nieczytelna, mimo iż nie ma na niej rys, przebarwień ani dziur w warstwie metalowej. ISO udaje się zrobić, ale z błędem, z powodu nieczytelności.

I tu moje pytanie: GDZIE, DO CH***A, JEST TA DOŻYWOTNIA GWARANCJA!?

Pisałem 2 razy do CD Projektu na właściwy adres do załatwiania tych spraw - olano mnie, od tygodnia zero odpowiedzi. Napisałem w końcu przez formularz zgłoszenia technicznego, również zero odpowiedzi. Dział Obsługi Klienta powinien zmienić nazwę na "Dział Olewania Klienta", bo dodzwonić się tam też nie można.

Zastanawiam się czy po prostu nie odesłać im całej gry. Z bombą odłamkową w paczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 19:01, EverettMcGill napisał:

Zastanawiam się czy po prostu nie odesłać im całej gry.


Odeślą pewnie tobie grę z powrotem, bez żadnej odpowiedzi w postaci listu. Tak miałem bardzo dawno temu z Cenegą(gra Medal of Honor AA nie żadna seria pomaranczowa tylko premierówka) odesłali mi po prostu paczkę. Od tamtego czasu kupuję zagranicą, a czasami kupie w Polsce, ale życzę miłego upadku wszystkim wydawcom. Zwłaszcza LEM i Cenedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 19:25, cypers napisał:

> Zastanawiam się czy po prostu nie odesłać im całej gry.

Odeślą pewnie tobie grę z powrotem, bez żadnej odpowiedzi w postaci listu. Tak miałem
bardzo dawno temu z Cenegą(gra Medal of Honor AA nie żadna seria pomaranczowa tylko premierówka)
odesłali mi po prostu paczkę. Od tamtego czasu kupuję zagranicą, a czasami kupie w Polsce,
ale życzę miłego upadku wszystkim wydawcom. Zwłaszcza LEM i Cenedze.


Hje hje. Nie odeślą, jeżeli będzie tam bomba, bo już nie będzie komu ;)))

A na poważnie - dobry ruch, kupowanie za granicą. Nie dość, że coraz częściej bez grzebania w rejestrze lub robienia cudów z plikami nie mogę mieć wersji angielskiej (a "profesjonalnymi" polonizacjami rzygam), to jeszcze dają gry burakom do tłoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na D2D więc mam wersję angielską. Jeśli ją ściągnę przy czasie(kupiłem i nie pobrałem) to podrzucę ci te pliczki, chyba nie jest to nielegalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 20:24, Miniu napisał:

Powinienes miec ta gre zarejestrowana na Impulse wiec mozesz ja stamtad zawsze sciagnac
.


Nawet po zakupie polskiego boxa i rejestracji w CDP? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam wersje z UK ale ludzie nawet w tym watku pisali ze rejestrowali sie na Impulse by sciagnac darmowe DLC ktore nie zostaly dodane do PL wersji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To go nie było w P wersji?? Kurcze at ak się wczoraj dziwiłem bo gadałęm z gościem które mówił że pod ''grą w internecie'' w menu nie ma zadnych dodatkowych mosji a ja miałęm =). Coż, co D2D to D2D, nawet za 6 dolców...
Jednak coś z tego DLC mi aczivów ni nabija a już powinno za niszczone totemy i misje fabularne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano nie bylo dlatego ludzie sciagali brakujace im pliki z Impulse . Z konsolowa PL wersja niechcialy zas wogole dzialac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 10:30, Miniu napisał:

Ano nie bylo dlatego ludzie sciagali brakujace im pliki z Impulse . Z konsolowa PL wersja
niechcialy zas wogole dzialac .

Na konsoli nie ma na razie żadnej DLC nawet do kupienia a co dopiero darmowej.(Mam na myśli oczywiście tylko RED Faction G)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować