Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 2 oficjalnie

61 postów w tym temacie

No to fajnie ze bedzie GoW 2 :) Jednak musiałbym najpierw zagrać i skończyć jedynke. Ale na moim sprzęcie raczej nie to nie ruszy :/ Ale może w przyszłości :P A pudełko jak na Work In Progress to fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 23:59, player000 napisał:

kto wie kiedy GoW pojawił się na X360?? wiem że jeszcze w 2006... czyli na PC GoW2 zobaczymy
pewnie w 2009...

Myślę, że na przynajmniej pół roku opóźnienia trzeba liczyc, albo i nawet trochę dłużej... Wychodzi gdzieś tak właśnie 2009. No, ale zawsze są dobre strony. Z tego co wiem, to jedynka wyszła na PC w wersji rozszerzonej o kilka etapów, być może to samo spotka drugą część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Produkcja ta kontynuuje historię Marcusa Feliksa i Delta Squadu w widowiskowej sadze o przetrwaniu, stracie i zemście" - Fenixa chyba :P

Co do GoWa 2 to z całą pewnością go kupię :) Jestem fanem jedynki i z niecierpliwością oczekiwałem na oficjalną zapowiedź kontynuacji. W listopadzie mam urodziny, więc kasy na grę na pewno nie pożałuję :) Po tym filmiku wygląda na to, że pojawią się combo-kille znane z Turoka (ciosy nożem na dinozaurach), oby się to pojawiło, bo jak dla mnie to świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbuję skończyć GoW na insane ^^ Poza tym szukam ostatniego nieśmiertelnika... Może mi się uda przed wyjściem GoW 2 na PC ;p

@Erunn0

Chcesz powiedzieć, że nawet gniot będzie hitem ? W to akurat wątpię. Ludzie jeszcze mają oczy i choć namiastki mózgu, by dostrzec, że mają przed sobą elektroniczny zakalec. No w każdym razie większość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 08:33, Xarodon napisał:

Chcesz powiedzieć, że nawet gniot będzie hitem ? W to akurat wątpię. Ludzie jeszcze
mają oczy i choć namiastki mózgu, by dostrzec, że mają przed sobą elektroniczny zakalec.
No w każdym razie większość :P


Bardziej chodziło mi o to, że gra będzie żerowała na popularności pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak to prawda z tą "dwójką". Ciekawe czy będzie miała znacznie lepszą grafikę od GoW1 i jak bardzo? No i jak będzie przedstawiona historia (chyba że GoW2 będzie tylko bezmyślną jatką w co wątpię)? Tego dowiemy się za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wkońcu Gears of War PC wyszło niedawno, więć Gears of War 2 pewnie nie wcześniej jak w 2009. A jedynka jest bardzo dobra, grałem u kolegi i muszę przyznać, że jest warta swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować