Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 9800 GX2 - drogi, ale szybszy niż przewidywano

36 postów w tym temacie

zorza

Nadchodząca dwuchipowa karta GeForce 9800 GX2 będzie wyceniona na ponad 500 euro - ujawniły wczoraj źródła związane z Nvidią. Za tę kosmiczną cenę gracze otrzymają jednak produkt o lepszych parametrach, niż sugerowały wcześniejsze doniesienia.

Przeczytaj cały tekst "GeForce 9800 GX2 - drogi, ale szybszy niż przewidywano" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do przesuwania premier jesteśmy już przyzwyczajeni, ale do tak miłych niespodzianek, jak lepsze parametry niż można przypuszczać już nie, a to cieszy, że mimo ogromnej ceny Nvidia stara się jakoś to zrekompensować ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 8800 GTX więc na razie nie będę jej wymieniał. Tym bardziej, że ta karta będzie wydawała o wiele więcej ciepła niż moja a jak gram za długo to czuję się jak w saunie. Jakbym zmienił na tamtą to musiałbym chyba od razu jeszcze wodne chłodzenia aby dało się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz Nvidia będzie miała najszybszą kartę na rynku? Lecz Radeon 3870 X2, skoro niewiele wolniejszy, a tańszy jest chyba lepszą propozycją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 11:33, Kszaqu napisał:

Czołg nie karta graficzna xD ale ja tam i tak wole Radeony ;p tanie i dobre ^^


Czołg to to na pewno będzie.Sądząc po rozmiarach GeForce 8800 GT chyba będę musiał zmienić obudowę kompa na
większą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tam na razie starczy ten radeonek który teraz mam i raczej nie kupie tej karty dla siebię bo wole radeony, ale mimo to, to dobrze, że wprowadzili coś nowego teraz bo i tak w przyszłym roku spadnie ta cena bardzo dużo, a moja dziewczyna się na nowego kompa (właśnie na przyszły rok) napaliła i bardzo chciała tą kartę :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie są zasilacze powyżej 2000W :)

Bond_007: GeForce 9800 GX2 heh.. czyli 2x droższy od Radeona 3870 X2, a trochę szybszy. Niech się wypachają z taką ceną.

Cokolwiek by ATI nie wypuściło, Nvidia robi szybsze, a teraz dowiadujemy się, że to będzie jeszcze szybsze.
Pamiętam jak GeForce'y Ultra kosztowały ok 3500 zł na starcie więc 2000 - 2500 zł nie jest takie złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiej karcie żadna gra nie straszna :)

Moim zdaniem ta karta graficzna to istny kolos wydajnościowy. Ma bardzo wysokie taktowanie, dwa chipy, szkoda tylko że jego cena jest zaporowa - kogo stać, żeby kupić kartę za 2000 zł. No cóż, moim zdaniem kiedyś ona stanieje i będzie można ją kupić za małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta jak jej parametry wyglądają nieźle(szczególnie dziewczynka na opakowaniu ;P). Mam nadzieję, że już niedługo podadzą najważniejszą rzecz tzn. ile "pali" W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy tekście:
http://www.gram.pl/news_9ArfGe6_GeForce_9800_GX2_UWAGA_Nie_dotykac.html

napisałem o taki komentarz:
"Niekoniecznie. Marketing to pokrętna działka. Klientowi "gorszego" produktu wystarczy świadomość, że firma, której produkt kupił robi najlepsze karty graficzne. :-)"

Teraz patrzymy na poprzednie doniesienie:
http://www.gram.pl/news_9ATrGe6_GeForce_9800_GT_dj_224_vu.html

Czyt amy ten nius (czyli, ten który tutaj komentujemy) i wszystko jest jasne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 13:21, master matrox napisał:

Takiej karcie żadna gra nie straszna :)

Moim zdaniem ta karta graficzna to istny kolos wydajnościowy. Ma bardzo wysokie taktowanie,
dwa chipy, szkoda tylko że jego cena jest zaporowa - kogo stać, żeby kupić kartę za 2000
zł. No cóż, moim zdaniem kiedyś ona stanieje i będzie można ją kupić za małe pieniądze.



kto wie jak mi zrobia korekte na mojego GTX-a to wtedy sobie te wezme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tą cenę określił paroma słowami ale nie będe używał wyłgaryzmów. Ogólnie wg mnie jeśli chcą aby ta karta przy jej mocy się sprzedała sądze że powinni obniżyć cenę. Ogólnie popieram w tym momencie HD 3870 głownie ze względu na jego cenę. Kolejna sprawa to fakt, że GF 9800 oprócz szybkości nie wnosi nic nowego do gier ( żadnych nowych shaderów ani nic). Wie może ktoś jaka jest przewidywana cena GF 9600 GT ?? Mam nadzieję że będzie ona w cenie dla normalnych graczy a nie maniaków z dużym zasobem $$$$ którzy kupią GF 9800 tuż po premierze :). Pozdro dla ATI :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować