Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nagrody Game Developers Conference rozdane

38 postów w tym temacie

Czy oni wszyscy już z tym Portalem powariowali? Owszem, pomysł i mechanika super, wykonanie też. Ale to jest taka ciekowostka bardziej... Kto o tej grze będzie za pięć lat pamiętał w innym kontekście niż ''''Było do Orange Box dodane''''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Azreix
widać nie spodobała Ci się ta gra... wykonanie, pomysł to wszystko zostanie w pamięci ludzi nie jako ''to byłtylko dodatek do orange box" tylko "patrzcie, malutka gra dodana do orange box, a zrobiła taką furore, jest genialna bla bla bla"

w grach nie liczy sie tylko super realistyczna grafika, mega super hiper bronie, ale tez pomysl, innowacyjnosc, wykonanie, no i fabula, ktora w portalu zadziwia mimo ze jest krotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 nagrody dla Portala mogą dziwić, ale właściwie to nie mażadnej niespodzianki.
Może Crackdowna bym się nie spodziewał.
Nie wiem, czy Zelda jest najlepsza na handheldy, ponoć cudowna gra;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz przeciwnie nie dziwię się :) Portal to taka perełka w morzu szarości, zasłużył w pełni na takie nagrody (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jak widać na liście królował Bioshock i Portal :)

Na innych rankingach najlepszych gier ubiegłorocznych częściej bywa ta pierwsza produkcja, bo drugiej jest już nieco mniej. No cóż, oba tytuły to fajne gry, szkoda tylko że nie miałem w nie okazji zagrać i muszę się kierować opiniami :P
Trochę lipa, że żadnego wyróżnienia Wiedźmin nie otrzymał, ale cóż - bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portal stał się modny, więc musieli dać mu wiele nagród...
Tak naprawdę tej grze jedyna nagroda należy się za genialny pomysł i nic poza tym...

Zelda, Bioshock i Crisis, w pełni zasłużyły na wyróżnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z portal to jest tak że jak raz usiadłem to nie mogłem przestać, gra jest zwyczajnie fascynująca i jak myślisz że już się kończy to okazuje się że to dopiero początek zabawy;) Nie bawiłem się tak od 10 może nawet 15 lat jak przy portalu. Gry na 8bitowce też były krótkie i banalne ale miały to coś że kompa nie wyłączałeś przez tydzień albo i dłużej bo bałeś się że ci stanu gry niezapisze albo zapisze nieprawidłowo ehhh... popieram PORTAL żałuje że nie ma Wiedźmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@1602

ja osobiście zauważyłem, że już od dłuższego czasu wszelakie ''growe'' nagrody nie są przyznawane za faktyczną jakość, tylko za modę. Portal nie jest wyjątkiem.

Zadziwia co innego - aż 4 nagrody dla gier na pc only, jeśli brać multiplatformowość, to wręcz 7. W zeszłym roku żadna nie wdrapała się nawet do finału, jeśli dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to Portal wygrał, imo to największa innowacyjność roku. Samo tworzenie portali i realizacja tego była genialna! A w branży gier to takich produkcji jest mało, które by się wybiły swoją innością. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portal świetna gra ale nie wiem czy zasłużyła na nagrodę "gry roku", jest wiele innych gier chociaż do Portala zastrzeżeń nie mam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 14:13, dark master napisał:

Zadziwia co innego - aż 4 nagrody dla gier na pc only, jeśli brać multiplatformowość,
to wręcz 7. W zeszłym roku żadna nie wdrapała się nawet do finału, jeśli dobrze pamiętam

Ja tu widzę tylko 1 grę PConly (Crysis) i to też nie wiadomo na jak długo, bo wersja konsolowa jest bardzo prawdopodobna...

Trochę przesadzili z tym Portalem, no i gdzie Super Mario Galaxy- najwyżej oceniana gra zeszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujące wybory. Tak zaskakujące. Szczególnie z tym Portalem uznanym za najlepszą grę roku. Zwiększością się mniej więcej zgadzam...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować