Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_Sebat

Gears of War 2 - Temat Ogólny

486 postów w tym temacie

Warto - tego nie wiem.
Ale znając życie, rzeczywistość uderzy Cię niczym zimny beton po sylwestrowej zabawie. Prawdopodobnie wyskoczy Ci tekst "Ten element nie jest dostępny z bieżącej lokalizacji".
Trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją, w której mamy pozbawić Brumaka działek... Po minucie uciekania przed nim(bo to walką nazwać nie można) killer mnie łapie i zabija natychmiastowo. Jak go pozbawić tych działek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba w 2 nie ma takiej misji, a z jedynki to nie pamiętam. Chyba, że chodziło o to, żeby rozwalić kierowcę, albo walić mu w te działka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 20:50, Arisovo 14 napisał:

> Która to misja, bo nie kojarzę?
Już mówię... "JURAJSKIE PROPORCJE"


Ta misja jest w jedynce.

Spoiler

Najlepiej do tej misji mieć lancera. Strzelasz nalpierw w działko na jedniej łapie, potem na drugiej. Jak już je rozwalisz, Brumak się wkurzy i będzie atakował cię rakietami. Musisz strzelać w jego nogi. W pewnym momencie przykucnie, a ty wtedy strzelaj w siedzenie/fotel z jeźdźcą(woźnicą? ;]) umieszczony na jego plecach. Powtarzaj tak kilka razy dopóki nie nabijesz jeźdźca. Uważaj i cały czas się chowaj za przeszkodami (i olej Dom''a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 21:14, zermithon napisał:

> > Która to misja, bo nie kojarzę?
> Już mówię... "JURAJSKIE PROPORCJE"

Ta misja jest w jedynce.

Spoiler

Najlepiej do tej misji mieć lancera. Strzelasz nalpierw w działko na jedniej łapie,
potem na drugiej. Jak już je rozwalisz, Brumak się wkurzy i będzie atakował cię rakietami.
Musisz strzelać w jego nogi. W pewnym momencie przykucnie, a ty wtedy strzelaj w siedzenie/fotel
z jeźdźcą(woźnicą? ;]) umieszczony na jego plecach. Powtarzaj tak kilka razy dopóki nie
nabijesz jeźdźca. Uważaj i cały czas się chowaj za przeszkodami (i olej Dom''a).


Sory za off-top ale nie znalazłem forum o jedynce...Poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu ukończyłem tego GoW''a 2 na trudnym poziomie trochę krwi nerwów i łez poleciało, ale opłacało się :). A jakie moje wrażenia są? Świetne czysta akcja, którą kocham :). Ale do jednego bardzo ważnego punktu musze się przyczepić (w PSXexteme było o tym) a mianowicie bossowie to jakaś kpina (w wiedźminie tez tak miałem) żeby bossa końcowego pokonać za pierwszym razem bez padania nonsens :P(do Raama podchodziłem z 15). A tu mi padł za pierwszym razem daje to taki niedosyt, bo z tych bosów 1 góra 2 są trudniejsi a resztę na młóckę i tak idziesz. Epic złą ścieżkę obrał, co do tego. W sumie musi się trudno teraz w Copie na szalonym trza zagrać :). No i czekać na trójkę pozostaje nam aby się dowiedzieć co się stanie bo szczerze końcówka daje wiele nie domówień (aby nie spojlerować nie napisze co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 14:28, Hacket napisał:

/.../

Jeżeli "trudny" to "hardcore", to tak naprawdę ledwo pokonałeś wstęp do insane. Akurat GoW2 nie-na-insane jest bardzo prosty w porównaniu do poprzedniej części, zabawa zaczyna się dopiero na insane. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, Hardcore z "Dwójki" jest niczym w porównaniu z szokiem jaki następował po przejściu z "Normala" na "Trudny" w części pierwszej. A "Szalony" w GoW 2 to to chyba nawet nie jest w połowie taka rzeź co "Insane" w GoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 17:47, Cmq napisał:

> /.../
Jeżeli "trudny" to "hardcore", to tak naprawdę ledwo pokonałeś wstęp do insane.


Co do nazwy dawno nie patrzyłem. Fakt insane mam zamiar tez ukończyć ale chcę z kumplem grać aby kolejne archive zdobyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 14:28, Hacket napisał:

W końcu ukończyłem tego GoW''a 2 na trudnym poziomie trochę krwi nerwów i łez poleciało,
ale opłacało się :). A jakie moje wrażenia są? Świetne czysta akcja, którą kocham :).
Ale do jednego bardzo ważnego punktu musze się przyczepić (w PSXexteme było o tym) a
mianowicie bossowie to jakaś kpina (w wiedźminie tez tak miałem) żeby bossa końcowego
pokonać za pierwszym razem bez padania nonsens :P(do Raama podchodziłem z 15). A tu mi
padł za pierwszym razem daje to taki niedosyt, bo z tych bosów 1 góra 2 są trudniejsi
a resztę na młóckę i tak idziesz. Epic złą ścieżkę obrał, co do tego. W sumie musi się
trudno teraz w Copie na szalonym trza zagrać :). No i czekać na trójkę pozostaje nam
aby się dowiedzieć co się stanie bo szczerze końcówka daje wiele nie domówień (aby nie
spojlerować nie napisze co :)


No widzisz a ja do Raama podchodzilem 2 razy , i sorry ale naprawde trudno jest wymyslec jakis sensownych bossow mam nadzieje ze Diablo 3 cos wniesie w tej sferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem GoW''a 2. Gra świetna, ale na normalnym poziomie grało mi się za łatwo. Bossowie faktycznie mało wymagający. Teraz pozostaje mi jescze multi. A grę serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:59, destro177 napisał:

To po co brałeś normal, skoro oczekiwałeś wyzwania? Zarzuć insane, w pojedynkę ;) Zabawa
przednia, nawet w co-opie.

Insane nie jest dostępne przy rozpoczęciu gry, a Hardcore to też już nie jest ten hardkor który poznaliśmy z jedynki. Nie ma co się sprzeczać, w porównaniu z jedynką znacznie uproszczono rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2009 o 12:25, Cmq napisał:

Insane nie jest dostępne przy rozpoczęciu gry

Sorki, zapomniałem już o tym. Swoją drogą - bardzo nie lubię tego rozwiązania w grach. Jak chcę od początku grać na najwyższym poziomie, to powinno to być udostępnione. Sztuczne wydłużanie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować