Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare o tajnym projekcie MMO i konkurencji z WoW-em

48 postów w tym temacie

pepsi

Ray Muzyka z BioWare'u zadeklarował, że nie boi się konfrontacji z panującym aktualnie na polu gier MMO tytułem Blizzarda, World of Warcraft. Podkreślił też, że nowa produkcja studia zaoferuje pewną odmienność od tego, co proponuje aktualny lider wśród tytułów przeznaczonych do masowej rozgrywki sieciowej.

Przeczytaj cały tekst "BioWare o tajnym projekcie MMO i konkurencji z WoW-em" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niemal na pewno MMO BioWare''''u nie będzie osadzone w uniwersum Gwiezdnych wojen (na obrazku: Knights of the Old Republic II)"
To nie bedzie star wars...

Ciekawe czy BioWare uda sie wygrac ten pojedynek z Blizzardem... gralem w WoWa, teraz poczekam na dzielo BioWare i zobaczymy kto okaze sie lepszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niemal na pewno MMO BioWare''''u nie będzie osadzone w uniwersum Gwiezdnych wojen"
szkoda szkoda chętnie by się kumplami mocą o ściany rzucało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tworzą świat gry nie na podstawie jakiegoś znanego uniwersum, tylko swój własny autorski świat jak w przypadku Jade Empire, Mass Effect i Dragon Age. Co do wypowiedzi Ray''a to sądzę że to będzie prawdą, przecież programiści z tej firmy nie mogą wydać niedopracowanego gniota, to nie w ich stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 09:19, Gothic15 napisał:

Mam nadzieje, że nie będzie trzeba płacić abonamentu.


No to będziesz zawiedziony :)


Zapewne większość uzna tego powstającego mmo za szajs ze względu na abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 09:42, hammerfall87 napisał:

Zapewne większość uzna tego powstającego mmo za szajs ze względu na abonament


Większość nastolatków, których nie stać na płacenie abonamentu, bo mają za niskie kieszonkowe :) Ludzie, których na to stać nie narzekają.


A co do samego newsa, to bardzo się ciesze, że Bioware wzięło się na MMO. cRPG zawsze wychodziły im genialnie, do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Mam cichą nadzieję na ciekawy świat z ich strony, bo to połowa sukcesu. Reszta to grywalność i wsparcie techniczne. Trzymam gorąco kciuki za ten MMO, bo może w końcu powstanie gra, która odciągnie mnie od WoW''a.

EDIT:

BTW, płacenie abonamentu to jakby się kupowało jedną grę na dwa miesiące. Grę jakąś z nowości oczywiście :) To tak drogo jednak nie jest, "nieprawdacie"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 10:40, -Elk- napisał:

> Zapewne większość uzna tego powstającego mmo za szajs ze względu na abonament

Większość nastolatków, których nie stać na płacenie abonamentu, bo mają za niskie kieszonkowe
:) Ludzie, których na to stać nie narzekają.


A co do samego newsa, to bardzo się ciesze, że Bioware wzięło się na MMO. cRPG zawsze
wychodziły im genialnie, do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Mam cichą nadzieję na
ciekawy świat z ich strony, bo to połowa sukcesu. Reszta to grywalność i wsparcie techniczne.
Trzymam gorąco kciuki za ten MMO, bo może w końcu powstanie gra, która odciągnie mnie
od WoW''a.

czyli niestety ja:(Wolałbym ,zeby to była trójak kotora...:(Ale trudno,może BioWare wymyśli coś naprawdę ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie gram w WoW-a więc to być może coś dla mnie :] Jeżeli abonamentu nie będzie albo będzie mały to już mnie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować