Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer Online w drugim kwartale 2008

26 postów w tym temacie

pepsi

Premiera gry Warhammer Online jest wciąż planowana na drugi kwartał bieżącego roku - przekonują przedstawiciele firmy Electronic Arts. Wątpliwości w tej sprawie pojawiły się w momencie, gdy ten bardzo dobrze zapowiadający się projekt MMO nie pojawił się w ostatnio opublikowanym kalendarzu wydawniczym "Elektroników".

Przeczytaj cały tekst "Warhammer Online w drugim kwartale 2008" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na Młota Online! Nie mogę się doczekać, kiedy zrobię sobie jakiegoś masakratora z Chaosu :) Mam nadzieję, że wprowadzą jakieś nowe pomysły, tego, czego jeszcze w WoWie nie było. Miło, miło, czekamy, czekamy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW to szajs ;p ja już wole Fieste ;p
A na Warhammera warto czekac ;3 jeden z najciekawszysch swiatow ^____^ szkoda, tylko ze to nie uniwersum W40k ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezpodstawna dominacja WoW''a ? A co wg Ciebie powinno dominowac. Jaki tytuł był lepszy w ostatnich latach?
A Warhammer? Wydaje mi się że to będzie to samo co WoW. Taki WoW 2. Żadnych rewolucyjnych ani świeżych pomysłów.(oczywiście będzie w to grała masa ludzi :) )
Age of Conan natomiast zapowiada się świetnie. Jest skierowana do troche starszego gracza, który woli mroczne klimaty i PvP które stanowi wyzwanie. AoC wprowadzi też kilka elementów których w innych MMO nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominacja WoWa się nie skończy, świat Warhammera nie jest taki kolorowy i cukierkowy. Na grę raczej nie czekam, no chyba że wydadzą coś w świecie 40 Milenium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu Warhammer Online ujrzy światło dzienne. Czekam z niecierpliwością już od kilku lat;>
...i wciąż nie mogę się zdecydować kim będę grał. Mój wybór oscyluje pomiędzy Magusem i Szamanem goblinów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 11:50, Franekimono napisał:

Bezpodstawna dominacja WoW''a ? A co wg Ciebie powinno dominowac.


poczekamy zobaczymy

Dnia 22.02.2008 o 11:50, Franekimono napisał:

A Warhammer? Wydaje mi się że to będzie to samo co WoW. Taki WoW 2. Żadnych rewolucyjnych


nie znasz się ma być tam wiele nowych pomysłów choćby masowe questy gdzie nawet kilkadziesią (jak nie kilkaset) graczy będzie szło pokonać jakiegoś bossa i tu nie chodzi mi o hiht lvle ale także o lov lvl

Dnia 22.02.2008 o 11:50, Franekimono napisał:

ani świeżych pomysłów.(oczywiście będzie w to grała masa ludzi :) )

może nie aż tyle osób co w WoWa ponieważ uniwersum warhammera nie zna tyle osób co warcrafta
ale jeżeli twórcy gry postarają sie o dobrą reklame kto wie? możę gracze pożegnają się z WoWem i zaczną grać w młotka

Dnia 22.02.2008 o 11:50, Franekimono napisał:

Age of Conan natomiast zapowiada się świetnie. Jest skierowana do troche starszego gracza,
który woli mroczne klimaty i PvP które stanowi wyzwanie. AoC wprowadzi też kilka elementów
których w innych MMO nie ma.

nie interesowałem sie AoC miejmy nadzieje że i ten MMO sie uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się nam na maj bitwa gigantów, Warhammer Online i Age of Conan będą chciały odebrać użytkowników WoW-owi, do walki włączy się też pewnie LotRO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle powinni trafić - w lato, czas urlopów i wakacji...
Dobrze też, że biorą do siebie opinie testerów, a WAR będzie świetnym MMO, które nie skończy jak większość "doganiaczy WoWa". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować