Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Legend: Hand of God - pierwsze próbki z polskiej wersji językowej!

23 postów w tym temacie

Domek

Jako pierwszym w kraju udało nam się uzyskać próbki dźwiękowe z polskiej wersji językowej gry Legend: Hand of God. Ciekawie zapowiadająca się gra action-RPG, w której usłyszeć będzie można m.in. Joannę Jabłczyńską, pojawi się w sprzedaży już w marcu.

Przeczytaj cały tekst "Legend: Hand of God - pierwsze próbki z polskiej wersji językowej!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet niezle, usmiechnalem sie z kilka razy ale Jablczynska brzmi troche infantylnie. Moze taka postac odgrywa... trzeba bedzie poczekac na efekt koncowy, poniewaz sam dialog bez obrazu inaczej sie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany, przesluchalem te sample i mi wystarczy. Nie wytrzymalbym sluchania tego piskliwego glosiku przez cala gre. Zgadzam sie z Dark Fianna, ze brzmi to strasznie infantylnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 15:57, WIELKus napisał:

bardzo dobrze gra się zapowiada najlepsze to chyba wody, wody a potem ohh przepraszam
xD super


Niezly jest jeszcze tekst z, za przeproszeniem, wywloka. Z ciekawoscia poczekam na efekt koncowy. W koncu to jako calosc z muzyka i obrazem moze niezle sie prezentowac... Czas pokaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już działa!!

ŚWIETNE!! TO JEST TO!! Ona prawdę mówiła jest takim osiołkiem ze shreka i dzwoneczkiem z piotrusia pana razem wzięte!! Wyszło SUPER!! A mamy mało Polskich gier... :) Ta będzie SUPER!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 16:58, art7 napisał:

No już działa!!

ŚWIETNE!! TO JEST TO!! Ona prawdę mówiła jest takim osiołkiem ze shreka i dzwoneczkiem
z piotrusia pana razem wzięte!! Wyszło SUPER!! A mamy mało Polskich gier... :) Ta będzie
SUPER!!


Zmartwie cie... To nie jest polska gra, tylko niemiecka, jak dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Stary ja o tym wiem! Jestem FANEM od początku jak ma ta gra wejść do nas do Polski :) I doskonale wiem że jest Niemiecka.

P.S - Joanna J. Dała jej świetny charakterek tej Lunie! Jest nie co eee... niemiła gdy słuchamy pliku o wodzie.
"Co za wywłoka" XD. Hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówił Magister z "Wiedźmina"... ekstraordynaryjnie. Chociaż samej gry nie mam ochoty kupować, to cieszę się, że polski dubbing będzie taki świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was grał w demo? Pewnie mało kto wie, że jest takowe. Co prawda po niemiecku, ale jest. A gra jest... zajeb... Nareszcie coś lepszego od TQ, Sacred, Loki, Hellgate i Diablo. Szkoda tylko, że multi nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj trochę w demo (niemieckie) i jestem zachwycony. Ładna grafika, ciekawie wykonane - ma "to coś".
Tylko kamera mi nie pasuje, ale wielce prawdopodobnym jest, że to po prostu mój brak obeznania z językiem naszych sąsiadów przeszkodził mi w dokopaniu się do pewnych opcji. No i fakt że z wilka może wypaść złoto, topór albo kolczuga też mi za bardzo nie odpowiada, ale poza tym jest super. Mimo że za h&s nie przepadam, ta gra przypadła mi do gustu. Dubbing jest rewelacyjny, to właśnie to niemieckie szczekanie przeszkadzało mi w pełnym rozkoszowaniu się demem, ale widzę że w pełnej wersji tego problemu nie będzie. Jabłczyńska jest RE-WE-LA-CYJ-NA! To dzięki jej głosowi trzymałem przez całą grę Neeshke w drużynie w NWN2. Nie będzie zbyt dużym przegięciem, jeśli powiem że jeśli Legend byłoby trójwymiarowymi bierkami z perspektywy pierwszej osoby, też kupiłbym tę grę ;D

>czekać ma ciekawa fabuła. Jako że w tym gatunku to jednak ciągle rzadkość

I nie wygląda aby miało się to zmienić.
Być może autor newsa wie więcej ode mnie, jednak ograne do bólu zagranie z ratowaniem świata przed hordą demonów przenikających z innego wymiaru jak dla mnie nie zwiastuje ciekawej fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować