Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Portal 2 - sequel wspaniałej gry

206 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2012 o 23:03, Redjevel napisał:

> Rozwiń proszę swoją myśl ;)

Ta farma jest dalej.... testem....
Przynajmniej widziałem dużo fan artów, związanych z tym tematem :)


moglbys zapodac linki? chetnie bym zobaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że długo po wydaniu jedynki wyszła doń aktualizacja, gdzie

Spoiler

w endingu robot zaciągał Chell ponownie do siedziby Aperture. Że nie było wybuchu tym razem? Zrobią coś innego.

Kto wie, co Valve wymyśli tym razem, ale z kontynuacjami to się zazwyczaj nie spieszą, więc zbyt szybko się nie dowiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 12:50, MrGregorA napisał:

Nie wiecie czy do wersji na PS3 NADAL dodawany jest kod na wersję Steam?

Powinien być, bo ja np nigdy nie słyszałem, aby ten dodatek miał być ograniczony czasowo. Na karcie produktu w sklepie gramu też znajduje się stosowna informacja, ale ja głowy nie dam.
Najlepiej zadzwonić/ napisać do sklepu lub w temacie Akne ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=10652 ). W tych miejscach na pewno otrzymasz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 20:49, Malevyn napisał:

czy teraz przy zakupie portala 2 nadal mozna pobrac darmowy dlc peer review ?

Jasne, że tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu! Już niedługo, bo 8 maja pojawi się edytor map wewnątrz gry (Perpetual Test Initiative). Szkoda tylko, że nie będzie można na razie robić map dla co-opa, ale jest to w planach. Ze zniecierpliwienia zacząłem nawet grzebać nieco w Hammerze. Nie jest taki zły, ale nie mogę się doczekać tego DLC. Na pewno przyspieszy ono tworzenie nowych testów :)

Link do trailera: http://www.gametrailers.com/video/exclusive-creation-portal-2/729578

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać na tym filmiku to nowy edytor znacznie przyspiesza pracę nad mapą. W parę minut można zrobić coś, nad czym w Hammerze trzeba by się męczyć znacznie dłużej :) A po zrobieniu podstaw w nowym edytorze będzie można mapę doszlifować w Hammerze i tak. W związku z tym wszyscy skorzystają - i doświadczeni mapperzy, i Ci którzy nie mieli z Hammerem do czynienia, bo interfejs wygląda na bardzo przyjazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 16:19, aragorn14 napisał:

W końcu! Już niedługo, bo 8 maja pojawi się edytor map wewnątrz gry (Perpetual Test Initiative).


Wiadomo czy edytor będzie dostępny na konsolach (ps3) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 17:11, woko27 napisał:

Wiadomo czy edytor będzie dostępny na konsolach (ps3) ?

Nie będzie. Ale masz też kod na wersję PC, więc żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest i edytor \o/
Miła rzecz, trzeba coś dobrego stworzyć po sesji, póki co niech ludzie tworzą te mapy do przechodzenia. I fajnie znowu słyszeć starego, dobrego Cave''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dodano w końcu możliwość tworzenia mapek dla co-opa w edytorze! Czekałem cierpliwie i się doczekałem :) Co za tym idzie, będzie można tak samo łatwo ściągać mapki zrobione w Hammerze dla co-opa jak i dla pojedynczego gracza. Z tego co wiem, to część posiadaczy portala 2 dostała nawet z tej okazji zniżki na niego. Niestety, ja nie dostałem. Skoro skończyli prace nad edytorem to ciekawe czym zajmą się teraz. Dalej będą ulepszać edytor czy może zabiorą się w końcu za Portala 3? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj czytalem artykul na temat modow do portala. raczej nie byl to nowy artykul, a sprzed roku. teraz nie moge go znalezc. wie ktos o czym mowie ? i jezeli ktos wie, to czy te mody sa tylko do portala 1 czy takze do portala 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować